Witamy na GTAOnline Obecny czas to 2018-11-16, 08:56 Użytkowników: 76696
Strona główna | Użytkownicy | Grupy | Faq | Regulamin | Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
[REKLAMA] BlueFireRPG
Autor Wiadomość

rresz 

Informacje
Nick w MP: Domiinoo
Na forum: 270 dni
Respekt: 50

Wysłany: 2018-11-09, 18:21   [REKLAMA] BlueFireRPG

Witajcie wraz z ekipa serwera BlueFireRPG chcielibyśmy zaprosić was na nasz serwer w grze MTA (Multi Theft Auto),

Wiem co sobie teraz pomyślałeś/aś kolejny pseudol w wykonaniu innego człowieka który ledwo co zna się na LUA a bierze się za tworzenie serwerów Gier. A więc na start uświadomię cię ze sama paczka serwera warzy około 2,7 Gb. Teraz pomyślałeś/aś sobie dlaczego tak dużo i nie będzie chciało ci się czekać aż zasoby się pobiorą, Powiem ci tak wolisz poczekać i grać na unikalnym serwerze w którym 80% pojazdów z Gta San Andreas posiada podmianki pojazdów czy na zwyczajnym serwerze "pseudolu" na którym nie posiadasz podmianek chodzisz jak zawsze do pracy zdobywasz pieniądze punkty reputacji itp. Co jest u nas innego od setki innych serwerów w multi theft auto a właśnie to że posiadamy unikalny system podmianek pojazdów zwyczajnych jak i frakcyjnych przez co gdy już zarobisz swoje pierwsze pieniądze możesz wykorzystać je na kupienie realnego pojazdu bwm audi passat itp a nie standardowych modeli pojazdów które występują już w normalnym serwerze. Pobieranie plików serwera zajmie ci góra 20 Minut a frajdę z gry masz zagwarantowaną

Myślisz sobie dlaczego akurat mam wybrać ten serwer z pośród takiego wyboru serwerów w tej grze, A więc dlatego że jako jedyni staramy się aby serwer bym kontabilny dla każdego jednego użytkownika do ochrony waszych haseł stosujemy specjalne szyfrowania które są odkodowywane odraz kodowane w specjalnym koderze w systemie mta, Jak już wyżej wspomniałem posiadamy dużo ciekawych funkcji ale jak to na serwer rpg przystało przechowalnie itp. Posiadamy też ciekawy system notyfikacji pisany specjalnie dla naszego serwera. Aktualnie jest to nasza III Edycja nie chcieliśmy zbytnio reklamować serwera gdyż nie wiemy do końca czy nasza inicjatywa stworzenia polskiego serwera z tyloma podmiankami była akurat dobra, czas pokaże Dobrze nie zanudzajmy poniżej wypisze wam listę frakcji Potrzebne informacje które ci się przydadzą oraz Inne Ciekawe Funkcje

Na naszym serwerze występują obecnie kilka frakcji do których możemy dostać się podczas napisanie podania oraz zdobycia wymaganej ilości punktów reputacji, do większości frakcji potrzebować będziemy podania na forum które musi zostać rozpatrzone pozytywnie natomiast jest jedna frakcja OSP w której aby rozpocząć prace potrzebujemy jedynie wymaganej ilości RP taki bonusik jeżeli ktoś akurat nie miał by szans dostać się do żadnych z naszym frakcji oto lista frakcji jaką obecnie posiadamy

PSP - > Państwa Straż Pożarna

OSP -> Ochotnicza Straż Pożarna

TSA - Transport Of San Andreas

SAMC - > San Andreas Medical Center

SAPD - > San Andreas Police Departament

ASA -> Army Of San Andreas ( Nowość )

Aby Połączyć Się Z Naszym Serwerem Będziesz Potrzebował Grę Gta San Andreas Oraz Specjalna Modyfikacje O Nazwie Multi Theft Auto Która Możesz Ściągnąć Z https://mtasa.com/ Następnie Połącz się z naszym serwerem używając ip 188.165.21.245:22048 Następnie Poczekaj Na Pobranie Niezbędnych Zasobów Tak Jak To Opisałem Wyżej Około 20 minut gdy już wszystko będzie gotowe możesz stworzyć swoje konto oraz rozpocząć grę na naszym serwerze zapoznaj się z poradnikiem zawartym pod klawiszem f1 oraz dostosuj shadery serwera pod swój komputer używając klawisza f6 czekamy na ciebie powodzenia <3

Nazwa serwera: BlueFireRPG
Adres IP: 188.165.21.245:22048
Sloty: 70
Gamemode: RPG + Podmianki + Dodatki

Ostatnio zmieniony przez rresz 2018-11-09, 18:31, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta

vNeXxuS 

Informacje
Nick w MP: NeXxuS
Na forum: 1350 dni
Piwa: 325
Respekt: 176,3
Respekt: 176,3Respekt: 176,3

Wysłany: 2018-11-09, 18:27   

Masa podmianek == obciążenie == bezsens
Po co wam tyle podmianek?

Co do serwera, jest to kolejny serwer z mało kreatywną nazwą, skryptami z internetu oraz słabo dobraną administracją.

rresz 

Informacje

Wysłany: 2018-11-09, 18:29   

A więc po co nam tyle podmianek, po to gdyż nie ma takiego serwera w polskiej scenie mta w której występowały by pojazdy z prawdziwego życia. Jaki sens jest robienia zwyczajnych serwerów bez pojazdów oraz z tymi samymi skryptami. Obciążenie powiadasz ja mam ponad 200 fpsów przy każdym jednym obiekcie oraz podmiance więc jeżeli komputery nie posiadają przynajmniej więcej niż rekomendowanych wymagań sprzętowych nie powinni wgl grać w tą gre :)

Edit:
Temat Został Poprawiony Po Prośbie Moderatora :)

PolskiSebek12 
Programista

Informacje
Nick w MP: CrosRoad95
Na forum: 1590 dni
Piwa: 2307
Respekt: 303
Respekt: 303Respekt: 303Respekt: 303

Wysłany: 2018-11-09, 18:39   

"Obciążenie powiadasz ja mam ponad 200 fpsów"
"nie ma takiego serwera w polskiej scenie mta"
"nie posiadają przynajmniej więcej niż rekomendowanych wymagań sprzętowych nie powinni wgl grać w tą gre"

Grand Theft Auto: San Andreas Recommended Requirements
CPU: Pentium 4 or Athlon XP
CPU SPEED: 2 Ghz
RAM: 384 MB (the more the better!)
VIDEO CARD: 128 MB DirectX 9.0c compliant video card (NVIDIA GeForce 6 series)
TOTAL VIDEO RAM: 128 MB
3D: Yes
HARDWARE T&L: Yes
PIXEL SHADER: 2.0
VERTEX SHADER: 2.0
SOUND CARD: Yes
FREE DISK SPACE: 4.7 GB for full install
DVD-ROM: 16X DVD-ROM (speed not tested)

ale ty głupi jesteś XD

Kontakt discord: CrosRoad95#4425
Szeryf polskiej sceny mta.
Współpracuje z twórcami MTA:SA.

Tworzę serwer RPG REALM. www.mtarealm.pl
Discord tegoż serwera: https://discord.gg/UDasvH

rresz 

Informacje

Wysłany: 2018-11-09, 18:41   

PolskiSebek12, Wymagania do zwyczajnej gry dla modeli wyglądających jak z painta za przeproszeniem i jaki jest sens mieć te same pojazdy co w gta SA bo ja w tym logiki nie widze heh :)

Minsk 
Amator .Lua

Informacje
Nick w MP: Minsk
Na forum: 16 dni
Piwa: 1
Respekt: 65,3

Wysłany: 2018-11-09, 19:00   

Łał panowie niby fajnie to wygląda, ale tak jak panPolskiSebek12, aka Krosrołd powiedział, te 3d teksty zabijają, zbyt duże.
:-: Gamemode
:-: 3d teksty
Powodzenia.

Minsk☼#9085

Postęp prac nad serwerem: 99%
START SERWERA ODBĘDZIE SIĘ W TĄ NIEDZIELĘ O GODZINIE 20;00!
plus-game.xaa.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright 2018 by мιиѕк

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
rresz

rresz 

Informacje

Wysłany: 2018-11-09, 19:03   

Dziękujemy Za opinie 3dtexty zostaną najprawdopodobniej całkowicie usunięte i zamienione na niestandardowe cylindry a co do Pana PolskiSebek12, z tego co wiem to forum gtao nie służy do spamu wyraziłes już swoją opinię w poprzednich postach a więc istnieje opcja edytuj nie widzę sensu nabijania postów pozdrawiam ;]

MartinPanZycia 
Zielony w LUA

Informacje
Nick w MP: SZEF[EJM]Martin
Na forum: 971 dni
Piwa: 18
Respekt: 70

Wysłany: 2018-11-09, 19:44   

mozna tam kupowac bronie ? Bo na logo macie goscia biegnacego z bronia a to juz cos dla mnie .
Szczerze jak ktos nie umie se modowac GTA SA to zastapiliscie po prostu freeroamy z podmiankami

ww.youtube.com/watch?v=iIXzGkw5DUA&t=516s

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
rresz

rresz 

Informacje

Wysłany: 2018-11-09, 20:02   

Strefa dmg zostanie dodana jak najszybciej będzie też podział że jeżeli użytkownik nie ma danej ilości punktów reputacji nie będzie mógł kupić poszczególnej broni. Strefa dmg będzie posiadać system rankingu jeżeli dobrze pójdzie także gronie będą na 100%

NaPewnoNiePutin 
Programista

Informacje
Nick w MP: NaPewnoNiePutin
Na forum: 20 dni
Piwa: 1
Respekt: 45,3

Wysłany: 2018-11-09, 20:14   

Przeróbka ogrpg i 2,7GB podmianek...

napewnonieputin@gmail.com
Chętnie pomagam, uczestniczę w projektach!

rresz 

Informacje

Wysłany: 2018-11-09, 20:17   

Dzięki za opinie ;}

Wrobel16 

Informacje
Nick w MP: Yaski
Na forum: 151 dni

Wysłany: 2018-11-10, 10:13   

Ogólnie kiedyś tez się wkurzyłem ze aż 2.7 gb ale poczekałem i naprawde warto wiele podmianek naprawde fajnych.
zdjęcia: https://imgur.com/a/b7mCWpH

PolskiSebek12 
Programista

Informacje
Nick w MP: CrosRoad95
Na forum: 1590 dni
Piwa: 2307
Respekt: 303
Respekt: 303Respekt: 303Respekt: 303

Wysłany: 2018-11-10, 10:22   

przez te 3d teksty nie widać pojazdu XDDDDDD

"naprawde warto" napisał moderator? administrator? serwera xD

Kontakt discord: CrosRoad95#4425
Szeryf polskiej sceny mta.
Współpracuje z twórcami MTA:SA.

Tworzę serwer RPG REALM. www.mtarealm.pl
Discord tegoż serwera: https://discord.gg/UDasvH

rresz 

Informacje

Wysłany: 2018-11-10, 11:09   

PolskiSebek12, widzę że znów nabijanie postów dużo gadasz a zobaczymy twój projekt :)

TeeNekk 
LUA

Informacje
Nick w MP: TeeNekk.
Na forum: 453 dni
Piwa: 375
Respekt: 100,5
Respekt: 100,5

Wysłany: 2018-11-10, 13:22   Re: BlueFireRPG

"rresz" napisał/a:

[center]Obrazek
Logo w ogóle nie pasuje do projektu RPG

"rresz" napisał/a:

Witajcie wraz z ekipa serwera BlueFireRPG chcielibyśmy zaprosić was na nasz serwer w grze MTA (Multi Theft Auto),
Dzięki że mówisz że to MTA, myślałem że SAMP.

"rresz" napisał/a:

Wiem co sobie teraz pomyślałeś/aś kolejny pseudol

Dzięki że czytasz mi w myślach

"rresz" napisał/a:

w wykonaniu innego człowieka który ledwo co zna się na LUA a bierze się za tworzenie serwerów Gier
Bo tak pewnie jest.
"rresz" napisał/a:

A więc na start uświadomię cię ze sama paczka serwera warzy około 2,7 Gb.
To świetnie, tylko że ile z tego to skrypty?

"rresz" napisał/a:

Teraz pomyślałeś/aś sobie dlaczego tak dużo i nie będzie chciało ci się czekać aż zasoby się pobiorą, Powiem ci tak wolisz poczekać i grać na unikalnym serwerze w którym 80% pojazdów z Gta San Andreas posiada podmianki pojazdów czy na zwyczajnym serwerze "pseudolu" na którym nie posiadasz podmianek chodzisz jak zawsze do pracy zdobywasz pieniądze punkty reputacji itp.
Wiesz, to tak nie działa. Im więcej MB do pobrania =/= bardziej autorski serwer. Zresztą, pewnie te podmianki będą wymuszone, brak możliwości ich wyłączenia co odrzuci wielką część graczy. Zresztą, to też jest psuedol, i co?

"rresz" napisał/a:

Co jest u nas innego od setki innych serwerów w multi theft auto a właśnie to że posiadamy unikalny system podmianek pojazdów zwyczajnych jak i frakcyjnych przez co gdy już zarobisz swoje pierwsze pieniądze możesz wykorzystać je na kupienie realnego pojazdu bwm audi passat itp a nie standardowych modeli
Em, grałeś ty na serwerach zabawy? Wiesz, ile tam jest podmianek?

"rresz" napisał/a:

pojazdów które występują już w normalnym serwerze. Pobieranie plików serwera zajmie ci góra 20 Minut a frajdę z gry masz zagwarantowaną
No chyba jednak nie XD!

"rresz" napisał/a:

Myślisz sobie dlaczego akurat mam wybrać ten serwer z pośród takiego wyboru serwerów w tej grze, A więc dlatego że jako jedyni staramy się aby serwer bym kontabilny dla każdego jednego użytkownika do ochrony waszych haseł stosujemy specjalne szyfrowania które są odkodowywane odraz kodowane w specjalnym koderze w systemie mta

Używanie PasswordHash to nie żadna innowacja.

"rresz" napisał/a:

Jak już wyżej wspomniałem posiadamy dużo ciekawych funkcji ale jak to na serwer rpg przystało przechowalnie itp. Posiadamy też ciekawy system notyfikacji pisany specjalnie dla naszego serwera. Aktualnie jest to nasza III Edycja nie chcieliśmy zbytnio reklamować serwera gdyż nie wiemy do końca czy nasza inicjatywa stworzenia polskiego serwera z tyloma podmiankami była akurat dobra, czas pokaże Dobrze nie zanudzajmy poniżej wypisze wam listę frakcji Potrzebne informacje które ci się przydadzą oraz Inne Ciekawe Funkcje
Jak widzisz, nie był to dobry pomysł.

Finalnie moja ocena to 3/10, nic ciekawego.

Tagi: bluefirerpg
Anonymous

Dołaczył: Wczoraj 0:00
Skad: google.com

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu