Witamy na GTAOnline Obecny czas to 2018-10-24, 04:48 Użytkowników: 76466
Strona główna | Użytkownicy | Grupy | Faq | Regulamin | Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
[ZAPOWIEDŹ] State Of San Andreas
Autor Wiadomość

Freshek1233 

Informacje
Nick w MP: Freshuuuuu
Na forum: 268 dni
Respekt: 50

Wysłany: 2018-10-11, 20:13   [ZAPOWIEDŹ] State Of San Andreas

Na samym początku chcę wam zaprezentować serwer State Of San Andreas, jest to serwer który w lekkim stopniu wzoruje się na serwerach RP z GTA V.

Mówiąc o nawiązaniu do RP z GTA V chodzi dokładniej o systemie broni, voice czy chociażby napady na bank. Na serwerze znajdziemy też podmianki pod dosłownie każde dostępne auto na serwerze . Więcej informacji dot. serwera znajdziecie poniżej jak i w trailerze.

PEŁNY EKRAN Odnośnik YouTube

Nazwa serwera: State Of San Andreas
Adres IP: Połącz (mtasa://87.98.236.108:20492)
Sloty: Na starcie 50
Gamemode: RPG
Data startu: Sobota (13.10.2018), Godzina 18:00
Zalozycielem serwera jest Hiroszek
Forum: Połącz (stsa.mtasa.eu)
Discord: Połącz (discord.gg/HcqWbJ7)

Postaw piwo autorowi tego posta

Allansso 
Miły Przyjaciel

Informacje
Nick w MP: TheMikol
Na forum: 1158 dni
Piwa: 293
Respekt: 150
Respekt: 150Respekt: 150

Wysłany: 2018-10-12, 10:59   

Reklama w granicach tolerancji, ale wchodząc na forum zauważyłem że siedzi tam Hiroszek z rangą Developera czyli BARDZO WIELKI MINUS, oczywiście wiadomo, hiroszek pseudohaker i zaraz baza danych może wylądować na gtao :eye:

Pozdrawiam

Użytkownik: 28.08.2015
GTAO Member: 16.09.2018
Support-Team: 29.04.2018
Moderator: 15.09.2018

[*]

| YouTube |
https://www.youtube.com/TheMikol
| FanPage |
https://www.facebook.com/...25746564125016/

ProBaton 
SupportTheBest

Informacje
Nick w MP: ProBaton
Na forum: 1045 dni
Piwa: 1032
Respekt: 260
Respekt: 260Respekt: 260Respekt: 260

Wysłany: 2018-10-12, 11:31   

Zapowiedź może być, trailer mi się po spodobał, "Ogarniete forum" "ogarniety discord" Spoko, że jest ogarnięty. A ja mam ogarnięty komputer,dom,światło. Widać trailer robiony przez mało profesjonalną osobą niestety. Forum nie wygląda za dobrze, osobiście nie w moim guście. Niestety, ale troszkę słabo się to prezentuje, sama zapowiedź jest tutaj jedynym plusem, lecz tak czy siak życzę powodzenia :)

Support-Team 29.04.2018
Respekt 200 25.07.2018
1000 Dni na forum 09.09.2018
1000 Piw na forum 22.09.2018

Gadu Gadu | 47523089
TeamSpeak3 | TS3-SQUAD.PL
Discord | ProBaton#3186

aperrinho 

Informacje
Nick w MP: apeR
Na forum: 20 dni

Wysłany: 2018-10-12, 14:19   

ProBaton, dziękuję za opinie, ale nasze forum jeszcze nie jest skończone do końca. Ale mam coś jeszcze jednego do napisania. Dla ciebie jak ktoś napisze w trailerze, że owy serwer posiada "ogarnięty discord", lub coś w podobie, no to już nie może być profesjonalistą? No okej, przyjmę tą twoją wypowiedź do serca, no i poczekamy co będzie w przyszłości.

Freshek1233 

Informacje

Wysłany: 2018-10-12, 17:31   

"Allansso" napisał/a:

Reklama w granicach tolerancji, ale wchodząc na forum zauważyłem że siedzi tam Hiroszek z rangą Developera czyli BARDZO WIELKI MINUS, oczywiście wiadomo, hiroszek pseudohaker i zaraz baza danych może wylądować na gtao :eye:

Pozdrawiam

Czyste stereotypy, jako znajomy Hiroszka wiem, że serwerów nie 'niszczy' od bardzo długiego czasu. To samo jeżeli chodzi o wszystkię paczki jego serwerów, żadna z nich nie wylądowała na forum, to samo z bazami danych, żadne dane z jego serwerów nie wyciekły gdzie indziej niż kopie zapasowe na jego dysku. Dziękuje za opinię.

[ Dodano: 2018-10-12, 17:33 ]
"ProBaton" napisał/a:

Zapowiedź może być, trailer mi się po spodobał, "Ogarniete forum" "ogarniety discord" Spoko, że jest ogarnięty. A ja mam ogarnięty komputer,dom,światło. Widać trailer robiony przez mało profesjonalną osobą niestety. Forum nie wygląda za dobrze, osobiście nie w moim guście. Niestety, ale troszkę słabo się to prezentuje, sama zapowiedź jest tutaj jedynym plusem, lecz tak czy siak życzę powodzenia :)

Tak jak kolega wyżej wyjaśnił, fraza 'ogarnięte' opiera się o tym, że jest używalne na poziomie ponad podstawowym. Co do forum, nie jest jeszcze w 100% skończone. Dziękuje za opinię.

Pevo 
Ja wiem lepiej

Informacje
Nick w MP: Pevo
Na forum: 809 dni
Piwa: 331
Respekt: 305,8
Respekt: 305,8Respekt: 305,8Respekt: 305,8

Wysłany: 2018-10-12, 21:47   

Usprawiedliwianie, że "już tego nie robi" nie jest usprawiedliwieniem. Hiroszek był, jest i będzie usposobieniem oszusta i osoby, która na siłę próbuje podwyższyć swoje ego w gronie innych, aby zyskać w ich oczach szacunek. Potrafi bardzo dobrze manipulować. Robiąc swój ostatni "serwer" mówił jak to bardzo się zmienił i już nie oszukuje. Co było potem? Wszedłem na jego serwer, pisałem raporty w stylu: "Czy ktoś chciałby mnie oprowadzić po serwerze?". Czekałem i nic. Następnie napisałem raporta, że chcę kupić "maszynkę hakerską" hiroszka (która jest niczym innym jak program z samym wyglądem bez jakiegokolwiek działania). Przeteleportował się błyskawicznie i zaczął ustalać cenę.
Mówił też chyba o tym, że jego wcześniejszy serwer będzie ostatnim jaki robi na MTA, bo "to nie ma sensu". Najwidoczniej skończyły mu się już pieniądze z oszustw. Pamiętam, że otwierając ostatni serwer od samego początku można było kupić premium przez stronę, gdy serwer jeszcze nie był uruchomiony, a forum nie istniało.

Jak ktoś nie ma czasu, aby to przeczytać: Hiroszek to oszust i człowiek zepsuty. Jeżeli ktoś chce mi odpowiedzieć niech przeczyta to co napisałem wyżej.

Ocena serwera: 0/10

Proszę moderatorów o nieusuwanie mojego posta, ponieważ ostatnio robią to zbyt często nawet w wypowiedziach, które wnoszą coś ważnego do tematu.

Discord: Pevo#3511
GG: 64700204
Moja strona: W budowie

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Allansso

Freshek1233 

Informacje

Wysłany: 2018-10-12, 22:02   

"Pevo" napisał/a:

Usprawiedliwianie, że "już tego nie robi" nie jest usprawiedliwieniem. Hiroszek był, jest i będzie usposobieniem oszusta i osoby, która na siłę próbuje podwyższyć swoje ego w gronie innych, aby zyskać w ich oczach szacunek. Potrafi bardzo dobrze manipulować. Robiąc swój ostatni "serwer" mówił jak to bardzo się zmienił i już nie oszukuje. Co było potem? Wszedłem na jego serwer, pisałem raporty w stylu: "Czy ktoś chciałby mnie oprowadzić po serwerze?". Czekałem i nic. Następnie napisałem raporta, że chcę kupić "maszynkę hakerską" hiroszka (która jest niczym innym jak program z samym wyglądem bez jakiegokolwiek działania). Przeteleportował się błyskawicznie i zaczął ustalać cenę.
Mówił też chyba o tym, że jego wcześniejszy serwer będzie ostatnim jaki robi na MTA, bo "to nie ma sensu". Najwidoczniej skończyły mu się już pieniądze z oszustw. Pamiętam, że otwierając ostatni serwer od samego początku można było kupić premium przez stronę, gdy serwer jeszcze nie był uruchomiony, a forum nie istniało.

Jak ktoś nie ma czasu, aby to przeczytać: Hiroszek to oszust i człowiek zepsuty. Jeżeli ktoś chce mi odpowiedzieć niech przeczyta to co napisałem wyżej.

Proszę moderatorów o nieusuwanie mojego posta, ponieważ ostatnio robią to zbyt często nawet w wypowiedziach, które wnoszą coś ważnego do tematu.

Pokazał byś chociaż dowody na tego typu sprawy. Chodzi oczywiście o tym jak nikt cie nie chciał oprowadzić, a następnie tepną cię do kupna 'maszynki'... Nawet jeżeli to wracając do tematu, nie jest to zwłaszcza jego obowiązkiem , nie jest to nikogo obowiązkiem, jeżeli ktoś to zrobi, zrobi to z własnej nieprzymuszonej woli. Od oprowadzenie jest panel informacyjny (f1).

Dodaję po przeczytaniu twojej wypowiedzi ponownie:

-Usprawiedliwienie 'już tego nie robi' jest jak najbardziej usprawiedliwieniem. Jeżeli popełnisz przestępstwo, dostaniesz grzywnę albo odsiedzisz troche za kratami, po tym czasie będziesz wolny i nikt nie ma prawa cię o coś osądzić ponownie... Nie mówię, że on poszedł do 'pierdla' albo 'domu dziecka' jak to dużo ludzi sobie ubzdurało, ale logicznym jest to że nie będzie czekał 15 lat aby przestali go nazywać 'oszustem'...

-Serwery mta 'nie miały sensu' dopóty ktoś czegoś nie wymyśli, wymyślił sobie coś a'la GTA V RP w mta, to to stworzył, może sie uda, może nie. Osobiście szukałem jakiegoś polskiego serwera który posiada voice chat, bronie i lekkie dodatki rp.

-Ostatniej sytuacji też nie kojarzę... Może ceny były ustalone na serwerowym forum, ale to chyba logiczne, partner mikropłatności wymaga ustalenia cennika aby aktywować usługę w panelu partnera..

Pozdrawiamy, administracja State Of San Andreas.

@Edit:
-Założe się, że nawet nie przeczytałeś całej zapowiedzi :>

Pevo 
Ja wiem lepiej

Informacje

Wysłany: 2018-10-12, 22:16   

"Freshek1233" napisał/a:

"Pevo" napisał/a:

Pokazał byś chociaż dowody na tego typu sprawy. Chodzi oczywiście o tym jak nikt cie nie chciał oprowadzić, a następnie tepną cię do kupna 'maszynki'... Nawet jeżeli to wracając do tematu, nie jest to zwłaszcza jego obowiązkiem , nie jest to nikogo obowiązkiem, jeżeli ktoś to zrobi, zrobi to z własnej nieprzymuszonej woli. Od oprowadzenie jest panel informacyjny (f1).

Dodaję po przeczytaniu twojej wypowiedzi ponownie:

-Usprawiedliwienie 'już tego nie robi' jest jak najbardziej usprawiedliwieniem. Jeżeli popełnisz przestępstwo, dostaniesz grzywnę albo odsiedzisz troche za kratami, po tym czasie będziesz wolny i nikt nie ma prawa cię o coś osądzić ponownie... Nie mówię, że on poszedł do 'pierdla' albo 'domu dziecka' jak to dużo ludzi sobie ubzdurało, ale logicznym jest to że nie będzie czekał 15 lat aby przestali go nazywać 'oszustem'...

-Serwery mta 'nie miały sensu' dopóty ktoś czegoś nie wymyśli, wymyślił sobie coś a'la GTA V RP w mta, to to stworzył, może sie uda, może nie. Osobiście szukałem jakiegoś polskiego serwera który posiada voice chat, bronie i lekkie dodatki rp.

-Ostatniej sytuacji też nie kojarzę... Może ceny były ustalone na serwerowym forum, ale to chyba logiczne, partner mikropłatności wymaga ustalenia cennika aby aktywować usługę w panelu partnera..

Pozdrawiamy, administracja State Of San Andreas.

@Edit:
-Założe się, że nawet nie przeczytałeś całej zapowiedzi :>

Przeczytałem całą wypowiedź. Sklep był połączony z serverproject. Nie wymagają oni żadnego ustalania cen. Wiem o tym, bo sam robiłem serwer i po prostu nie jest to konieczne. Z tym oprowadzaniem po serwerze to był przykład, bo nie pamiętam co dokładnie pisałem, ale o czymś związanym z ogólną pomocą dla gracza. Nawet jeśli chodzi o to, że wszystko mogę znaleźć w panelu F1. Ciężko to napisać? Nie usprawiedliwiaj go na siłę.
Jeżeli chodzi o to, że jest oszustem - przeczytaj moją wcześniejszą wypowiedź jeszcze raz, bo chyba nie zrozumiałeś o czym mówię.
Nie zależy mi na udowadnianiu tego, bo i tak wiem, że ta zapowiedź zniknie lub wymyślisz jakieś usprawiedliwienie go "bo cośtam", jednak jeżeli akurat znajdę tego screena to wrzucę go bez problemu, bo pamiętam, że go robiłem.

PS - jak ktoś może to niech poda przybliżoną datę startu jego wcześniejszego serwera to może szybciej znajdę tego screena

Allansso 
Miły Przyjaciel

Informacje

Wysłany: 2018-10-12, 22:23   

Freshek1233, No to zaczynam

Kod:

No to tak
  • Jak wiadomo nasz pseudohaker Hiroszek tak leci na hajs że zamiast nam pomóc albo coś to odrazu nas tepa (jeżeli zapytamy się go o maszynke) i ustala cenę - wszyscy na to mówią TAK, TO BYŁO, JEST I BĘDZIE, myślisz że ktoś z 2k17 zrobi ss, pomyśli żeby go zostawić, później w 2k18 udowodnić że tak było - WYSTARCZY ŻE KAŻDY TO WIDZIAŁ I WIE JAKI HIROSZEK JEST, TUTAJ NIE TRZEBA NIC UDOWADNIAĆ :)
  • "Nawet jeżeli to wracając do tematu, nie jest to zwłaszcza jego obowiązkiem" TAK, JEGO OBOWIĄZKIEM JEST JE**Ć MAŁE DZIECI NA PIENIĄDZE :)
  • "Od oprowadzenie jest panel informacyjny (f1)." A jeżeli ktoś cierpi na jakąś chorobę (móźgu) to nie może zapytać się aby administrator go OPROWADZIŁ? :)

Dalej tego nie będę ciągnął bo to poprostu dno hiroszka i tyle :roll:

[*]

| YouTube |
| FanPage |

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Pevo

Freshek1233 

Informacje

Wysłany: 2018-10-12, 22:25   

Z tego co kojarzę każdy jest projekt jest połączony z microsms... Tam jest to wymagane, skoro mówisz że "zabrakło mu pieniędzy" i sam miałeś sklep na serverproject to chyba wiesz, że stamtąd nic a nic nie wypłacisz :>

Tak, ciężko to napisać. Wystarczy czytać informacje z panelu pobierania, logowania, i chatbota który co jakiś czas to wyświetla na chacie...

Trailer jego zeszłego serwera, znajdziesz sobie i datę... :
https://www.youtube.com/watch?v=NJOOWPkD6Vw

Dodam ci też to, że wcale nie jeden 'hiroszek' gra w mta... Jeden oryginalny gra, a reszta?...

@edit

kto będzie grał ten będzie grał...
tak naprawde nikt premki nie musi kupić...
+skoro ktoś cierpi na HOROBE MUZGU to niech zabiorą mu komputer... Napisz na pylife, 4life na /report żeby cie oprowadzili, ciekawy będe reakcji xD

Komentarz Allansso dodany 2018-10-12, 22:32A sobie napisz, oni tam chociaż reagują ;)

Pevo 
Ja wiem lepiej

Informacje

Wysłany: 2018-10-12, 22:34   

"Freshek1233" napisał/a:

Z tego co kojarzę każdy jest projekt jest połączony z microsms... Tam jest to wymagane, skoro mówisz że "zabrakło mu pieniędzy" i sam miałeś sklep na serverproject to chyba wiesz, że stamtąd nic a nic nie wypłacisz :>

Tak, ciężko to napisać. Wystarczy czytać informacje z panelu pobierania, logowania, i chatbota który co jakiś czas to wyświetla na chacie...

Dodam ci też to, że wcale nie jeden 'hiroszek' gra w mta... Jeden oryginalny gra, a reszta?...

@edit

+skoro ktoś cierpi na HOROBE MUZGU to niech zabiorą mu komputer... Napisz na pylife, 4life na /report żeby cie oprowadzili, ciekawy będe reakcji xD

Ty już na prawdę nie masz pomysłu jak się wytłumaczyć i zaczynasz bredzić.
To był prawdziwy hiroszek. Reklamował ten serwer na swoim kanale. Nazywał się bodajże "myGaming" czy jakoś tak. Teraz widzę, że jeszcze miał jakieś pseudole po tym serwerze. Może potem wprowadził msms. Nie wiem, ale najpierw było serverproject. Stamtąd nie ma większego problemu by wypłacić pieniądze. Można je na spokojnie sprzedać za 1/2 ceny. Hiroszek wybrał tą metodę, bo była najprostsza. Sklep od razu gotowy i nie musiał się nawet wysilić by to zrobić. Wystarczyło uzupełnić kilka rubryk.
Co do tych raportów. Na takim 4life jest spore zamieszanie i po prostu nie odpisują na takie rzeczy. U Hiroszka było wtedy z 15 osób w czym 5 osób z administracji, które miały czas na jeżdżenie swoim infernusem z boostem 100000 km/h z opisem "Taran PD", ale już nie miały czasu by napisać graczowi o F1.

Freshek1233 

Informacje

Wysłany: 2018-10-12, 22:44   

"Pevo" napisał/a:

"Freshek1233" napisał/a:

@edit

Ty już na prawdę nie masz pomysłu jak się wytłumaczyć i zaczynasz bredzić.
To był prawdziwy hiroszek. Reklamował ten serwer na swoim kanale. Nazywał się bodajże "myGaming" czy jakoś tak. Teraz widzę, że jeszcze miał jakieś pseudole po tym serwerze. Może potem wprowadził msms. Nie wiem, ale najpierw było serverproject. Stamtąd nie ma większego problemu by wypłacić pieniądze. Można je na spokojnie sprzedać za 1/2 ceny. Hiroszek wybrał tą metodę, bo była najprostsza. Sklep od razu gotowy i nie musiał się nawet wysilić by to zrobić. Wystarczyło uzupełnić kilka rubryk.
Co do tych raportów. Na takim 4life jest spore zamieszanie i po prostu nie odpisują na takie rzeczy. U Hiroszka było wtedy z 15 osób w czym 5 osób z administracji, które miały czas na jeżdżenie swoim infernusem z boostem 100000 km/h z opisem "Taran PD", ale już nie miały czasu by napisać graczowi o F1.

Człowieku, nie wiem on ci rodzine pozabijał? Rozumiem, że tak bo z taką nienawiścią wyciągasz tyle informacji z kciuka wyssanych, że ja nie moge... Albo przestań gadać głupoty albo zmień informatora na lepszego...

Najlepiej jest powiedzieć coś i nie poprzeć żadnymi argumentami.. uczyli cię rozprawki w szkole? Bodajże od 5 klasy była... Tak samo gdybyś wszedł na policje i powiedział UKRADLI MI TELEFON, następnie pokazujesz, że masz puste kieszenie...
Prędzej by ci zrobili test alkomatem niż rozpoczeli dochodzenie...

@edit
Nie wytykam palcami ale skoro informacja dotycząca f1 jest widoczna od samego wejścia na serwer ,a także na 3/4 serwerach mta, ale akurat TY nie wiesz, że tam jest to naprawdę idź lecz ten 'HORY MUZG'

Ostatnio zmieniony przez Freshek1233 2018-10-12, 22:46, w całości zmieniany 1 raz  

Allansso 
Miły Przyjaciel

Informacje

Wysłany: 2018-10-12, 22:47   

W takim razie, niestety muszę zatrzymać tą kłótnie psuedohakera :roll:

Dalszy offtopic/kłótnia będzie karana/y!

[*]

| YouTube |
| FanPage |

Freshek1233 

Informacje

Wysłany: 2018-10-12, 22:58   

Na forum został wprowadzony zupełnie nowy, LEPSZY styl.

link: stsa.mtasa.eu

Emm 

Informacje
Na forum: 1100 dni
Piwa: 4323
Respekt: 1180
Respekt: 1180

Wysłany: 2018-10-13, 09:33   

Temat został zamknięty, z powodu naruszenia zasad lub wyczerpania treści.

GG: 58657697

Użytkownik: 20.10.2015r
GTAO Member: 06.03.2016r
Support-Team: 20.01.2016r
Moderator: 30.03.2016r
Mod-Team: 08.10.2016r
Vice Admin: 04.05.2018r

! Koniecznie zapoznaj się z regulaminem forum.
Pamiętaj, aby zawsze go przestrzegać, nie mniej ważne są również regulaminy działów, w których się wypowiadasz!
Zamiast zakładać temat po kilka razy, bo jest usuwany przez Administrację, przejrzyj regulamin i napisz poprawnie temat!
Sprawy z administracją możesz załatwiać anonimowo w tym dziale.
Najważniejsze informacje od Administracji możesz przeczytać tutaj oraz tutaj.

Tagi: state :: san :: andreas
Anonymous

Dołaczył: Wczoraj 0:00
Skad: google.com

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi