Witamy na GTAOnline Obecny czas to 2018-12-13, 23:18 Użytkowników: 76983
Strona główna | Użytkownicy | Grupy | Faq | Regulamin | Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
GRAND THEFT AUTO IV
Autor Wiadomość

Quwer 

Informacje
Nick w MP: dupa.pl
Wiek: 24
Na forum: 3798 dni
Posty: 65
Piwa: 1505
Respekt: 50

Wysłany: 2008-12-05, 12:35   Grand Theft Auto IV SolucjaPatrick McReary - [Pm]

Three Leaf Clover - $250.000

Szykuje się coś naprawdę dużego. Do domu Patricka przyjechali jego dwaj bracia - Derrick i Gerald oraz jakiś ich znajomy, nazywany Świętym Michaelem. Panowie chcą obrabować największy bank w mieście, a do pomocy werbują Niko. Szykuje się najdłuższa i najtrudniejsza do tej pory misja, ale warta zachodu - do zgarnięcia jest ćwierć miliona dolarów! Wsiądź do jakiegoś czteroosobowego autka wraz z Patrickiem i Derrickiem McReary oraz Michaelem. Jedź do południowej części Algonquin, gdzie znajduje się Bank of Liberty. Maski na twarz, pistolety w dłoń. Cały napad to dosyć długa cut-scenka, więc nie możesz bezpośrednio uczestniczyć w zastraszaniu zakładników czy wysadzaniu pancernych drzwi do sejfu. Wszystko niestety nie poszło gładko i pomiędzy gangsterami doszło do kłótni, której efektem była śmierć St. Michaela, w dodatku eksplozja włączyła alarm w budynku co poskutkowało postawieniem na nogi całej policji w Liberty City. Oddziały otoczyły budynek, a ucieczka stała się przez to praktycznie niemożliwa. Po filmiku skieruj swoje kroki na dół, gdzie zabierz ile kasy się da. Teraz kieruj swoje kroki w stronę wyjścia głównego. Przez drzwi zabij kilku funkcjonariuszy (możesz spróbować też wysadzić stojące radiowozy) i podążaj za Derrickiem i Packie'm w małą uliczkę po prawej stronie. Tutaj wykończ kolejny oddział stróżów prawa, chowając się za śmietnikiem po prawej stronie. Kiedy wszyscy padną ruszaj dalej. Przejdź w poprzek ulicę (przeciwnikami po bokach się nie przejmuj) i skryj się za ścianą w uliczce naprzeciwko. Przyjadą posiłki, które również systematycznie wykańczaj, wychylając się zza winkla (granaty znów mogą okazać się przydatne). Ruszaj dalej, uważając na przeciwników rozstawionych na balkonach po dwóch stronach ulicy. Ponownie zrób użytek z dzierżonego w dłoni karabinu i po dojściu do małej uliczki obejrzyj filmik z policyjnym helikopterem. Po cut-scence uciekaj do podziemi i kieruj się na stację metra, uważając na przeciwników czekających w korytarzu. Przy bramkach biletowych kilku przeciwników ukrywa się za filarami, więc nie ma czasu zastanawiać się skąd się oni tutaj wzięli - zabij ich i zgarnij wiszącą apteczkę. Po przed chwilą zabitych nadejdzie kolejny oddział N.O.O.S.E, a na samej stacji, tyle że po przeciwnej stronie, zbiegną następni. Strzelaj do nich dopóki nie przejadą dwa pociągi. Wtedy wskakuj na tory i wbiegaj do tunelu. Biegnąc, uważaj na kolejny pociąg z przodu (z naprzeciwka, po prawej stronie) oraz gliny z tyłu. W końcu dojdziesz do wyjścia bezpieczeństwa, z którego skorzystaj (przy wejściu znajduje się apteczka) - Poziom Poszukiwań zredukuje się z pięciu do trzech gwiazdek. Opuść czym prędzej podziemia i wskakuj do samochodu podstawionego po prawej stronie. Zaznacz na mapie najbliższego lakiernika i jedź tam czym prędzej. Przemalowany udaj się do domu rodzinnego McReary i ciesz się zarobioną kasą. Znajomość z rodzeństwem McReary coraz bardziej nabiera rumieńców.
Derrick McReary - [Dm]

Smackdown - $6.500

Derrick przeżywa małe kłopoty, czuje, że jego rodzina może być zagrożona. Prosi o wyeliminowanie Bucky'ego Sligo. Znajdź jakiś radiowóz (skręć w prawo i przeskocz płot - dwa samochody policyjne są podstawione przy ulicy) i wejdź do bazy policyjnej (L1/LB kiedy auto stoi) i wyszukaj przestępcę. Przebywa on aktualnie w Burger Shot w Alderney. Jedź tam, a po drodze odbierz telefon od Derricka, w którym poinformuje, że Sligo to straszny tchórz i kiedy zobaczy radiowóz od razu zacznie zwiewać do swoich kumpli. Po cut-scence jedź więc za uciekającym celem, który doprowadzi ostatecznie Niko do domu, w którym przebywa kilku członków gangu. Samego Sligo zabij jeszcze siedząc w wozie, kiedy ten będzie wysiadał, a następnie opuść pojazd i wykończ bandziora na tarasie. Wbiegaj do środka i zabij trzech przeciwników na dole oraz jednego na górze. Uciekaj (Sligo ma obok domu Staliona) i pozbądź się dwóch gwiazdek, które wskoczyły na konto - lakiernik jest blisko.

Wersja alternatywna: Objedź dom i podejdź do tylnych drzwi. Dwa granaty powinny skutecznie oczyścić salon. Teraz spokojnie wykończ przeciwnika na górze i wycofaj się tą samą drogą, którą dostałeś się do środka. Bucky wraz z jednym kumplem powinni wciąż odpierać atak policji na werandzie - poczekaj, aż funkcjonariusze LCPD ich zabiją i czym prędzej zgub wanted level. W ten sposób można sobie zaoszczędzić strzelaniny z policją, która normalnie byłaby raczej nieunikniona. -

Postaw piwo autorowi tego posta
 

Quwer 

Informacje
Nick w MP: dupa.pl
Wiek: 24
Na forum: 3798 dni
Posty: 65
Piwa: 1505
Respekt: 50

Wysłany: 2008-12-05, 12:37   Grand Theft Auto IV SolucjaBabysitting - $7.000

Derrick zaoferował swoją pomoc imigrantowi, który chce nielegalnie dostać się do Liberty City. Wsiadaj do łodzi i płyń na spotkanie z Kimem. Podążaj za nim. Ktoś jednak wyczaił, że coś się szykuje i wysłał kilka łodzi obsadzonych przeciwnikami. Wyjmuj broń i strzelaj do pojazdów przeciwników, aż eksplodują. W pewnym momencie jedna łódź wyskoczy zza pleców, więc pozbądź się jej czym prędzej. Staraj się również nie oddalać zbytnio od Kima. W pewnym momencie przyleci helikopter, więc odejdź na chwilę od sterów (trójkąt/Y) i wykorzystaj wyrzutnię rakiet trzymaną w ręku. Naceluj na helikopter (L2/LT) i wystrzel pocisk - pamiętaj, że jeśli maszyna latająca przemieszcza się strzelaj z lekkim wyprzedzeniem. Po strąceniu helikoptera zostaje jeszcze dobicie ocalałych wrogów i odeskortowanie Kima bezpiecznie do doków.

Tunnel of Death - $7.500

Derrick dalej chce porządkować swoją przeszłość, tym razem za pomocą sprzątnięcia gościa o imieniu Aiden O'Malley. Będzie on przewożony policyjnym wozem opancerzonym do Alderney State Correctional Facility. Jedź po przygotowaną ciężarówkę pełną wyrzutni rakiet i wysłuchaj wskazówek przekazanych przez Packiego. Teraz udaj się do Booth Tunnel, gdzie zastaw drogę, ustawiając samochód w poprzek drogi, pomiędzy dwoma markerami. Poczekaj na konwój i rozpocznij eliminowanie glin po kolei. W pierwszej kolejności zdejmij tego najbardziej z przodu, inny spróbuje ataku od boku, więc też na niego uważaj. Możesz strzelić z wyrzutni rakiet w oba radiowozy, co powinno pozbawić życia większości wrogów. Pamiętaj jednak, aby nie trafić w pojazd opancerzony, ponieważ Aiden musi przeżyć atak. Wsiadaj z Packiem do wozu i wiejcie z tunelu. Trzy gwiazdki na koncie to nie przelewki, tym bardziej pozbyć się ich, ponieważ wóz jest dość wolny. Musisz sporo manewrować, skręcać, używać wstecznego. Kiedy poziom poszukiwań zniknie przesiądź się do samochodu i jedź na klify, gdzie dokonaj egzekucji na Aidenie, który wolnością mógł cieszyć się tylko przez chwilę.

Gerald McReary - [Gm]

Actions Speak Lauder Than Words - $9.000

Gerry chce doprowadzić do wojny gangów pomiędzy włoskimi gangsterami z Ancelottis a Albańczykami. Niko ma za zadanie zrobić zamach na tych pierwszych, ale w ten sposób, żeby podejrzenia padły na Albańczyków. Jedź na Inchon Ave i zabierz stamtąd ładunek wybuchowy. Następnie udaj się w rejon Little Italy, gdzie zazwyczaj spotykają się gangsterzy. Podejdź do auta należącego do Tony'ego Blacka i podejdź od strony bagażnika, aby podłożyć ładunek (L1/LB). Odsuń się na bezpieczną odległość i czekaj, aż mafiosi opuszczą restaurację. Jedź za nimi, aż do fabryki w Northwood (pamiętaj, aby utrzymywać bezpieczny dystans). Zaparkuj na wzgórzu i zadzwoń do Gerry'ego, wybierając jednak nie 'Call' a 'Detonate'. Eksplozja wywoła niemałe zamieszanie, zabijając sporą ilość przeciwników i naruszając konstrukcję przyfabrycznych kominów. Paru przeciwników jednak ocalało, więc skryj się za znajdującą się obok betonową konstrukcją i wykończ wszystkich żywych. Cała akcja zwróci uwagę policji, więc bierz jakiś wóz i czym prędzej zwiewaj z rejonu poszukiwań (dwie gwiazdki).

I Need Your Clothes, Your Boots, and Your Motorcycle - $9.250

Niko musi udawać Albańczyka (wcześniej zabitego przez Gerry'ego, a zwłoki trzymane są przez niego w lodówce), aby wyeliminować Frankiego Garone'a, jednego z ważniejszych członków gangu Ancelotti. Wsiadaj na motor i jedź na miejsce spotkania. Garone, znęcający się nad jakimś gościem, kiedy tylko zobaczy Niko na motorze zacznie zwiewać. Pościg jest dość trudny, ponieważ przeciwnik bardzo dobrze wchodzi w zakręty, ścina je i wybiera trasy pomiędzy budynkami, więc zestrzelić go to również nie taka prosta sprawa. Nie szalej, staraj się jechać ostrożnie i kiedy tylko zbliżysz się do Garone'a, strzelaj, starając przebić mu oponę. Gość spadnie z motoru i wtedy pozostaje wykończyć go, w jakikolwiek sposób.

Postaw piwo autorowi tego posta
 

Quwer 

Informacje
Nick w MP: dupa.pl
Wiek: 24
Na forum: 3798 dni
Posty: 65
Piwa: 1505
Respekt: 50

Wysłany: 2008-12-05, 12:38   Grand Theft Auto IV SolucjaBernie Crane - [Bc]

Hating the Haters - $6.000

Ktoś uwziął się na biednego Berniego - może jest zazdrosny lub nie przypadła mu skłonność do homoseksualnych zachowań dawnego kompana Bellica. W każdym bądź razie Bernie prosi Niko o pomoc w pozbyciu się problemu. Udaj się do pobliskiego Middle Parku i biegnij na Cranem, uprawiającym jogging. Zachowaj większy odstęp, aby nie zwrócić na siebie uwagi celu. Prześladowca napadnie kumpla w tunelu, zadając celny cios kijem baseballowym w brzuch. Niko nie ma zamiaru puścić tego płazem i rusza za bandziorem w pościg. Najlepiej, gdyby udało się zdjąć faceta zanim wsiądzie na swój jednoślad (czyli zanim wbiegnie na górę), bo w przeciwnym wypadku zostaje pościg na skuterach po parku, co czasem może irytować. Po pozbyciu się celu podjedź do Berniego i odwieź go do sklepu odzieżowego Perseus w The Exchange.

Union Driver - $6.250

Ktoś szantażuje Bryce'a Dawkinsa, gejowskiego partnera Berniego. Jedź na spotkanie z szantażystami na Walut Way w Northwood. Okaże się, że chcą rozmawiać tylko z Brycem, ale kiedy zorientują się, że coś jest nie tak, zaczną uciekać, zaklinając się, że jutro całe miasto dowie się o nieczystych interesach szantażowanego. Co gorsza, za całą akcję odpowiedzialny jest nie kto inny, jak Dimitri Rascalov. Goń uciekinierów, jednak nie próbuj ich zestrzelić. Mają bardzo szybki samochód oraz świetnie jeżdżą. Uwaga szczególnie na moment, kiedy przemieszczają się autostradą pod prąd, bowiem samochody z naprzeciwko wykonują dziwne manewry i fikołki. Pamiętaj jedynie, aby nie zgubić gangsterów i... nie słuchać Berniego, który gada coś od rzeczy. Po kilku minutach szantażyści zatrzymają się na parkingu w okolicy Castle Garden City, więc zabij ich już na spokojnie, po czym odwieź usatysfakcjonowanego kumpla z powrotem do domu.

Francis McReary - [Fm]

Blood Brothers - brak

Francis jest bardzo niezadowolony z powodu, że jego brat - Derrick - wrócił do miasta. Szczególnie obawia się o własną skórę, bo podczas wywiadu, który ma udzielać Derrick, może paść kilka zdań o jego rodzinie, co znaczyłoby dla Francisa koniec kariery w policji. Bo kto by chciał na głównego komendanta gościa, który ma powiązania z przestępcami? Francis nie widzi innej możliwości, jak śmierć brata. Francis i Derrick umówieni są na spotkanie parku Bismarcka w Lancet. Chwilę po otrzymaniu zadania dzwoni Derrick, który również przekazuje Niko wiadomość o tym spotkaniu i obawia się o własne życie. Jedź w zaznaczone miejsce i pogadaj z Francisem. Wespnij się po materiałach budowlanych na rusztowanie, a następnie windą służącą do mycia okien wjedź na dach (L1/LB i gałki) i zajmij pozycję. Bracia siedzą na ławce w parku poniżej i rozmawiają. Zadecyduj, którego z nich bardziej nie lubisz i zabij go.

Misje fabularne

Undertaker - brak

Zadzwoni Packie z informacją, że jeden z ich braci zginął (będzie nim Derrick albo Francis - wszystko wiąże się z tym, jaką decyzję podjąłeś). W zależności od tego, który to będzie, komentarze na ten temat będą różne. Packie zaprosi Niko na pogrzeb, który odbędzie się w Suffolk następnego dnia po zabójstwie (musisz odczekać kilka godzin na telefon). Ubrany w garnitur jedź do kościoła. Po przerywniku ukazującym mszę i żałobę matki ceremonia zostanie przerwana z powodu Albańczyków, którzy postanowili popsuć uroczystość. Skryj się za którymś z samochodów i zacznij ostrzał kolejnych nadjeżdżających grup przeciwników. Kiedy kilkanaście ciał będzie leżeć martwych przed kościołem wskakuj do karawanu i zawieź trumnę na cmentarz na Colony Island. Po drodze możesz spotkać jeszcze jeden samochód pełen wrogów, jednak nim się nie przejmuj - zatrzymaj się, a kiedy Albańczycy opuszczą wóz dodaj gazu i uciekaj (lub rozstrzelaj towarzystwo). McReary miał przynajmniej głośny pogrzeb.

Bernie Crane - [Bc]

Buoys Ahoy - $6.500

Bernie wysyła smsa, z którego treści wyczytać można, że jest w panice i prosi o natychmiastową pomoc. Okazuje się, że szybki przyjazd był niepotrzebny - kumpel zachowuje się jakoś dziwnie i chce się po prostu rozerwać. Wsiadaj z nim do łodzi i płyń w kierunku Firefly Island. Zabawa może i by była, gdyby nie łódź należąca do Dimitria, obsadzona trzema zabójcami. Ścigaj ich, jednak nie rozpoczynaj wymiany ognia, bowiem i tak ich nie pozbawisz życia. Płyń spokojnie, omijając wszelkie przeszkody, jak pomosty czy inne pojazdy wodne. Wrogowie zejdą na ląd i rozbiegną się po cmentarzu. Również wysiądź z łodzi i znajdź całą trójkę, a następnie wykończ. Wróć do Berniego i pożegnaj się z nim.

Postaw piwo autorowi tego posta
 

Quwer 

Informacje
Nick w MP: dupa.pl
Wiek: 24
Na forum: 3798 dni
Posty: 65
Piwa: 1505
Respekt: 50

Wysłany: 2008-12-05, 12:40   Grand Theft Auto IV SolucjaGerald McReary - [Gm]

I'll Take Her - $9.500

Gerry wylądował w więzieniu za złe uczynki z przeszłości, ale prosi Niko, aby skontaktował się z Patrickiem, ponieważ mają pewien plan. Chodzi mianowicie o porwanie córki szefa gangu Ancelotti. Packie dowiedział się, że sprzedaje ona swojego różowego Feltzera za pośrednictwem serwisu Autoeroticar (www.autoeroticar.com). Jedź do najbliższej kafejki internetowej i kliknij w banner serwisu. Następnie wybierz zakładkę 'View Cars' i znajdź właściwe auto. Numer automatycznie doda się do spisu telefonów w komórce. Opuść Tw@ i zadzwoń pod 'Mob Doughter' (pamiętaj jednak, aby zrobić to od odpowiedniej porze - pomiędzy 8 rano a 21:00). Po umówieniu spotkania jedź do mieszkania dziewczyny w rejonie Aster i odbądź jazdę próbną na południe wyspy. Po przejechaniu odpowiednio długiego odcinka oznajmij Gracie, że została porwana. Dziewczyna wpadnie w szał i zacznie okładać Niko pięściami - w tym momencie zwolnij, inaczej samochód zacznie wywijać fikołki. Akcja powtórzy się trzy razy, po czym Niko pogrozi kobiecie bronią, a następnie da jej w twarz, co skutecznie uciszy córkę Ancelottiego. Odwieź ją spokojnie do lokum w Sacramento i oddaj pod opiekę ludziom McRearych.

Phil Bell - [Pb]

Truck Hustle - $11.000

Ray zapoznaje Niko ze znajomym po fachu. Bell dowiedział się, że Triada weszła w posiadanie sporej ilości heroiny, więc takiej okazji nie można przepuścić - szczególnie, że jest warta ładną sumkę. Udaj się na Franklin Street w rejonie West Dyke i czekaj na gangsterów, którzy przywiozą towar w ciężarówce. Aby przejąć pojazd z towarem wywołaj strzelaninę wykańczając po kolei nadbiegających gangsterów oraz tych poukrywanych za różnymi zasłonami. Nie ma sensu ruszać się zza murku - to bardzo dobra pozycja do wykończenia wszystkich przeciwników. Kiedy droga będzie wolna biegnij do ciężarówki, jednak jeden z ostatnich żywych członków Triady nie da za wygraną, przejmie samochód i odjedzie. Ruszaj w pościg. Musisz wskoczyć na tył auta, wspiąć się po nim i po dachu dojść do kabiny kierowcy, co zaowocuje zagarnięciem ciężarówki dla siebie. Aby tego dokonać wyprzedź trochę jadącą w ślimaczym tempie ciężarówkę (szczególnie po jakimś wzniesieniu) i opuść pojazd, w którym aktualnie jesteś. Podbiegnij na tył trucka i zacznij wspinać się po tylniej ścianie (naciskając z dużą częstotliwością X/A). Na dachu musisz uważać, aby nie spaść (szczególnie na zakrętach), więc w takich wypadkach poruszaj lewą gałką analogową do siebie. Jeśli jednak zawiśniesz na krawędzi zawsze można wspiąć się z powrotem, w podobny sposób, jak przed chwilą (gwałtownie naciskaj X/A). Przejętą ciężarówkę odwieź do posiadłości na Beaverhead Avenue, gdzie przejmie ją kuzyn Pila Frankie, który niedługo żeni się - kilkaset kilogramów heroiny to idealny prezent ślubny ;)

Jimmy Pegorino - [J]

Pegorino's Pride - $10.500

Szef szefów, głowa rodziny mafijnej. Zarówno Ray, jak i Phil to jego podwładni. Pamiętaj, aby przed rozpoczęciem misji założyć na siebie garnitur. Pegorino musi przeprowadzić pewną wymianę z rodziną Pavanos. Wsiadaj do auta wraz z nim i dwoma ochroniarzami i jedźcie do starej rafinerii, gdzie odbyć ma się spotkanie. Marco wręczy Niko snajperkę. Zajmij dogodną pozycję do obserwacji całej wymiany (przejdź przez drzwi po lewej stronie, a następnie schodami na samą górę). Nie strzelaj, dopóki członkowie gangu Pavanos nie otworzą ognia. Gładko pójść oczywiście nie mogło i rozpoczyna się strzelanina. Wyeliminuj wszystkich gangsterów z czerwonym markerem nad głową, najpierw tych najbliżej, a potem resztę. Po chwili przyjedzie samochód, z którego wysiądą kolejni wrogowie - zabij tylu ilu zdołasz. Zbiegaj na dół i ruszaj na ratunek Jimmy'emu, który skrył się w zniszczonym budynku po prawej stronie. Zabijaj wszystkich wrogów na swojej drodze, kryjąc się przy tym za przeszkodami, ponieważ przeciwników jest sporo. Spiesz się, ponieważ kompan może w każdej chwili zginąć. W budynku, w którym ukrywa się Pegorino podnieś kamizelkę kuloodporną. Uciekaj ze staruszkiem do auta, jednak nie możecie odjechać bez odzyskania wartościowych papierów. Ruszaj więc w pościg za srebrnym autem, staraj się go nie zgubić. Członkowie Pavanos w końcu się rozbiją i oszołomieni opuszczą samochód - zrób to samo i zabij całą czwórkę. Zabierz towar i odstaw szefa z powrotem do rezydencji, zyskując tym samym coraz większy szacunek.

Postaw piwo autorowi tego posta
 

Quwer 

Informacje
Nick w MP: dupa.pl
Wiek: 24
Na forum: 3798 dni
Posty: 65
Piwa: 1505
Respekt: 50

Wysłany: 2008-12-05, 12:41   Grand Theft Auto IV SolucjaPayback - brak

Krucjaty przeciw rodzinie Pavanos ciąg dalszy. Jedź do restauracji w rejonie Aster, gdzie spotykają się członkowie przeciwnego gangu. Kiedy wypatrzą Niko rzucą się do ucieczki. Ścigaj ich, jadąc jak najbliżej się da, aż do salonu Auto Repair. Rozpocznie się strzelanina, którą można bardzo szybko zakończyć - wystarczy wykorzystać to, że przeciwnicy poukrywali się pomiędzy gęsto rozstawionymi samochodami i wystrzelić dwa pociski z wyrzutni rakiet (jeśli nie masz, w sklepie z bronią kosztują po $5.000), co wywoła łańcuch eksplozji, który pozabija wszystkich. Jeśli szkoda Ci funduszy na rakiety, równie dobrze możesz skorzystać z granatów. Jeśli w trakcie rozróby dostaniesz Poziom Poszukiwań, pozbądź się go i wróć na pole walki.

Phil Bell - [Pb]

Catch the Wave - $7.500

Do Phila dzwoni Jimmy Pegorino z bardzo ważnym zleceniem, które trzeba niezwłocznie zrealizować. Wsiadaj z towarzyszem do auta i jedź po most na Catskill Avenue, gdzie przesiądź się do ciężarówki. Truck został skradziony gangowi Ancelottis, którzy handlują Ruskimi kokainą. Podając się jako jedni z członków tamtego gangu musicie podjechać do miejsca, gdzie Ruscy rozładowują kokę (przywiezioną prosto z Vice City) i poprosić o załadowanie ciężarówki towarem. Jedź więc do przystani na Charge Island, ale okaże się, że wcale łatwo nie będzie - Rosjanie nie ufają Niko i Philowi, ze względu przede wszystkim na angielski (a nie włoski) akcent. Podczas, kiedy Phil gadać będzie z gangsterem, wysiądź z pojazdu i przeskocz przez płot po lewej stronie, aby skryć się za kontenerem. Phil strzeli facetowi w głowę i rozpocznie się strzelanina. Wychyl się zza kontenera i zlikwiduj gościa przed magazynem, a następnie przyklej się do ściany przy wejściu do niego. Wychylaj się i sukcesywnie zabijaj wrogów, a kiedy nie wszystkich będziesz mógł pozbawić życia z tej pozycji przemieść się na drugą stronę wejścia. Ważne, aby nie zwlekać, ponieważ śmierć Phila kończy misję, a gość walczy bez kompromisów. Wbiegaj do środka i skocz po apteczkę wiszącą po lewej stronie, dobijając przy tym ostatnich przeciwników. Wyjdź do pomostów i zlikwiduj pozostałych dwóch wrogów. Wsiadaj do łodzi wypełnionej towarem (do tej po lewej stronie, po drodze zabierz kamizelkę) i płyń odebrać towar i płyń za Philem do przystani North Holland. W pościg ruszą dwie łodzie przeciwników, ale po prostu płyń przed siebie z pełną prędkością, a powinieneś ich szybko zgubić - jeśli nie, zestrzel przeciwników. Po dopłynięciu do celu stań na pomoście i odbierz gratulację od swojego pracodawcy.

Trespass - $10.500

Ruscy dowiedzieli się kto stoi za kradzieżą ich kokainy i mają zamiar podzielić się tą informacją z gangiem Ancelottis. Musisz wyeliminować Charliego Mateo, który ma zamiar przekazać niewygodne informacje. Jedź do starej fabryki Sprunka na Argus Street w rejonie Port Tudor. Gangsterów można podejść na dwa sposoby. Albo od frontu, odsłaniając się na ostrzał, albo od tyłu, od strony piwnicy - i to wyjście jest zdecydowanie lepsze. Przejdź więc na dół, a następnie przez dziurę w ścianie i rozwal pierwszych dwóch typów. Wchodź wyżej, zabijając porozstawianych na kolejnych piętrach przeciwników. Dość słabo strzelają, dlatego wykorzystując możliwe osłony wszyscy powinni szybko paść. Kilka pięter wyżej i natrafisz na Charliego. Ten, jakżeby inaczej, zacznie zwiewać, więc ruszaj w pościg. Oczyść całe pomieszczenie i wyskakuj za Charlim przez okno. Na dachu kryj się za wentylatorem i spokojnie wyeliminuj wszystkich przeciwników na widoku. Podejdź w kierunku kładki pomiędzy budynkami i rozstrzelaj wrogów ustawionych po lewej stronie, na dachach. Po przejściu przez most zrób dokładnie to samo i podążaj w kierunku drabiny. Wespnij się na nią, pozbaw życia kolejnych przeciwników i skieruj się na kolejną drabinę. Na samej górze będziesz świadkiem sceny, w której po Charliego przylatuje helikopter, a ten rozpaczliwie chwyta się jego krawędzi i próbuje się wspiąć. Wyjścia są dwa - albo zestrzel helikopter za pomocą wyrzutni rakiet, albo zabij Mateo zanim temu uda się wspiąć.

Postaw piwo autorowi tego posta
 

Quwer 

Informacje
Nick w MP: dupa.pl
Wiek: 24
Na forum: 3798 dni
Posty: 65
Piwa: 1505
Respekt: 50

Wysłany: 2008-12-05, 12:43   Grand Theft Auto IV SolucjaTo Live and Die in Alderney - $12.000

Phil chce zająć się towarem, który kiedyś (z pomocą Niko) podarował swojemu bratankowi. Jedź do starej posiadłości na Beaverhead Avenue w Westdyke. Okazuje się, że dom był pod stałą obserwacją agentów federalnych, którzy postanowili wkroczyć do akcji. Wsiadaj do samochodu i jedź za Philem. Kilka gwiazdek na koncie może utrudnić trochę jazdę, ale staraj trzymać się blisko swojego pracodawcy. Jeśli masz ochotę możesz postrzelać do radiowozów, jednak nie są one na tyle uciążliwe, aby było to konieczne - poza tym Frankie (to właśnie ten bratanek) już zajmuje się dziurawieniem policyjnych samochodów. Po jakimś czasie zadzwoni Phil, który poinformuje, że trzeba przesiąść się do vana, ponieważ policji jest po prostu za dużo. Kompan zatrzyma się w bocznej uliczce, więc zrób to samo i opuść pojazd z towarem na ramieniu. Załatw dwóch policjantów, którzy wysiądą z radiowozu, a następnie skieruj swoje kroki w kierunku podstawionej pół-ciężarówki. Drogę zastawią kolejne radiowozy i jednostka N.O.O.S.E., więc bez wymiany ognia się nie obejdzie. Nad plac, gdzie czeka van przyleci policyjny helikopter, którego też trzeba się pozbyć - najlepiej wyrzutnią rakiet. Siedząc za kierownicą pojazdu skieruj się jak najszybciej do pobliskiego Pay'n'Spray i zmień kolor samochodu, a już przemalowany odwieź Phila i Frankiego do kryjówki.

Jimmy Pegorino - [J]

Flatline - $13.000

Anthony, ochroniarz Pegorino, zdradził swojego szefa, mimo że ten traktował go prawie jak syna. Anthony przebywa obecnie w szpitalu (atak serca), pod ścisłą ochroną policji. Jedź do szpitala Westside Memorial w Leftwood i pamiętaj, aby nie przekraczać progu z wyjętą na wierzchu bronią - mogłoby to nie spodobać się kręcącym się wszędzie funkcjonariuszom. Po wejściu skręć w prawo i kieruj się na oddział ER, gdzie przebywa cel. Zobaczysz przed sobą dwóch ochroniarzy - wyjmij karabin maszynowy i zabij ich, a następnie podbiegnij do łóżka Anthony'ego i ucisz zdrajcę na zawsze, nie zapominając o ochroniarzu przebywającym w pokoju. Uciekaj teraz ze szpitala, po drodze eliminując kilku policjantów i wsiadaj w jakiś wóz. Musisz pozbyć się trzech gwiazdek, więc najlepszym sposobem będzie odwiedzenie pobliskiego lakiernika.

Wersja alternatywna: W szatni przed drzwiami prowadzącymi na oddział ER znajdują się ciuchy lekarza. Ciche wyeliminowanie Athony'ego jest wprawdzie niemożliwe, jednak nic nie stoi na przeszkodzie w spokojnym wejściu do jego pokoju i odbyciu krótkiej rozmowy, po której będzie można dokonać egzekucji.

Pest Control - $14.500

Mafia Pegorino przeżywa ciężki okres - policja siedzi im na karku, wielu gangsterów wylądowało w więzieniu, do tego Pegorino nie do końca ufa swoim ludziom. Czekaj na telefon, w którym pracodawca poinformuje, że nie do końca ufa Ray'owi (uważa go za kolejną wtykę) i nakazuje, abyś wypatrywał do w rejonie East Holland. Na miejscu zobaczysz dwa samochody - w jednym z nich siedzi Ray, a w drugim jego ochroniarze. Zadanie polega po prostu na wyeliminowaniu wszystkich przeciwników, a można tego dokonać w dowolny sposób. Najprościej będzie jechać za nimi, aż zatrzymają się na stacji benzynowej. Zajmij wtedy dogodną pozycję i oddaj celny strzał z wyrzutni rakiet / rzuć granatem. Eksplozja powinna załatwić sprawę.

Gerald McReary - [Gm]

She's a Keeper - $9.750

Gerry, siedząc cały czas w pierdlu i przekazując informacje tak, aby stojący z tyłu ochroniarz nie zorientował się o co naprawdę chodzi, każe przewieźć porwaną dziewczynę z kryjówki w Leftwood na Boleyn Street. Udaj się w zaznaczone na radarze miejsce i wsiadaj do auta z dziewczyną w bagażniku - ta nie daje za wygraną i cały czas odgraża się, że wszyscy jeszcze pożałują. Wyjeżdżaj z podwórza na ulicę i kieruj się do celu. Gangsterzy z Ancelottis jednak nie dają za wygraną i za wszelką cenę będą chcieli odbić córkę swojego szefa. Nie zwracaj na nich uwagi i jedź czym prędzej się da, bo strzelanina nie ma sensu. Kilka zakrętów i powinieneś zgubić przeciwników, co pozwoli na spokojny dojazd do nowej kryjówki.

Postaw piwo autorowi tego posta
 

Quwer 

Informacje
Nick w MP: dupa.pl
Wiek: 24
Na forum: 3798 dni
Posty: 65
Piwa: 1505
Respekt: 50

Wysłany: 2008-12-05, 12:44   Grand Theft Auto IV SolucjaDiamonds are a Girl's Best Friend - brak

Czas na pozbycie się dziewczyny, w zamian za drogocenne błyskotki. Jedź do Packiego i Gracie do kryjówki na Frankfurt Avenue w Northwood (dziewczyna chyba nie za bardzo przepada za swoimi porywaczami) i kieruj się do oczyszczalni ścieków na Charge Island. Wymiana przebiegnie bez zarzutów. Ancelottis zostawią woreczek z diamentami, przejmą dziewczynę i odjadą. Wystarczy zgarnąć diamenty, ale... pojawi się nowy problem. Zjawi się Mr. Bulgarin, którego Niko już raz spotkał w Liberty City. Okaże się, że świecidełka należą w rzeczywistości do niego, tylko że zostały mu jakiś czas temu skradzione. Rozpocznie się strzelanina, a Mr. Bulgarin przyprowadził ze sobą cały oddział. Ostrzelaj zza samochodu wszystkich najbliżej poukrywanych przeciwników i idź za Packiem do najbliższego zbiornika. Przyklej się do niego i eliminuj strzelających przeciwników. Po oczyszczeniu terenu, kolejni pojawią się na platformach na górze, więc wbiegaj po kładce wyżej i zabijaj następnych gangsterów. Po drodze zabierz kamizelkę, leżącą na ziemi. W pewnym momencie na dole dojedzie kolejna grupka przeciwników, więc stań przy barierce i zabij ich po kolei, najłatwiej uczynić to pociskiem z wyrzutni rakiet. Biegnij dalej i zabijaj zaznaczonych na radarze wrogów. Dojdziesz w końcu do ostatniego, tego co zgarnął diamenty. W akcie desperacji wyrzuci diamenty, które nieszczęśliwym trafem spadną na ciężarówkę i odjadą, bez najmniejszej szansy na odzyskanie ich. Zejdź po drabinie na dół i odwieź lekko zawiedzionego Packiego do domu jego matki w Dukes.

Gambetti - [G]

Entourage - $12.000

Dzwoni U.L. Paper i informuje, że załatwił Niko fuchę u rodziny Gambetti, mafii konkurencyjnej dla obecnych pracodawców, rodziny Pegorino. Okazuje się, że szef, Jon Gravelli, to umierający człowiek przebywający w szpitalu. Przed śmiercią chcę mieć pewność, że jego gang nie straci znaczenia w Liberty City i będzie kontynuował pięćdziesięcioletnią tradycję. Musisz eskortować jakiegoś ważnego gościa, który ma wygłosić mowę o przestępczości zorganizowanej i chronić go przed rosyjską mafią. Jedź do Grand Easton Terminal i wsiądź do samochodu z Bobbym Jefferson. Podążaj w kolumnie pomiędzy dwoma innymi samochodami. Po przejechani niedługiego odcinka natrafisz na roboty drogowe, które kompletnie zablokowały przejazd. Okaże się to pułapką zastawioną przez Rosjan. Wychyl się zza alejki, w której aktualnie stoisz i zdejmij wszystkich wrogów w zasięgu wzroku, nie zapominając przede wszystkim o tych na dachach. Kiedy ulica będzie w miarę oczyszczona wyjdź na środek i dobij wszystkich pozostałych przy życiu (i znów, pamiętaj o tych na górze, poukrywanych za wentylatorami). W razie czego, w uliczce, w której ukryłeś się na początku leży apteczka. W momencie śmierci ostatniego przeciwnika Jefferson wyjdzie z ukrycia i nakaże przewiezienie swojej osoby do Civic Cytadel. Po drodze będziesz musiał zgubić składający się z czterech wozów pościg, ale to nie powinno stanowić żadnego problemu.

Dining Out - $13.250

Gravelli chce pozbyć się pewnych Koreańczyków, którzy handlują fałszywymi pieniędzmi, bardzo się na tym bogacąc. Organizacja posiada swoją restaurację, zaś za całą nielegalną działalność odpowiada niejaki Kim Young-Guk (Tak, ten z misji Babysitting). Udaj się do lokalu Mr. Fuk's Rice Box i przeprowadź dialog z portierem, który raczej nie życzy sobie nieproszonych gości. Zabij go i idź natychmiast w prawo, gdzie oczyścić musisz całą salę główną. Wrogowie rozstawieni są zarówno na dole, jak i na górze, więc znajdź sobie jakąś osłonę i eliminuj ich po kolei. Po zabiciu wszystkich przeciwników na parterze i wszystkich przebywających w polu widzenia piętro wyżej wbiegaj po schodach i dobij pozostałych przy życiu. Teraz skieruj swoje kroki do biura menadżera, gdzie postrasz go trochę bronią, aż zdradzi miejsce pobytu Young-Guka. Skośnooki przestępca ukrywa się w kuchni, więc wybiegaj z pomieszczenia i zabij wszystkich wrogów, którzy dopiero co nadbiegli. Po drodze do kuchni zabierz kamizelkę, zaś w samej kuchni nie zapomnij podnieść apteczki. Young-Guk zacznie zwiewać, więc ruszaj za nim, przez kuchnię, aż wybiegniesz na schody przeciwpożarowe. Przeciwnik będzie próbował dobiec do auta znajdującego się na dole, więc za wszelką cenę staraj się do tego nie dopuścić - zabij go z karabinu maszynowego lub wysadź pojazd wyrzutnią rakiet. Jeśli jednak się nie uda ruszaj w pościg na podstawionym motorze i wyeliminuj Kima podczas jazdy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 

Quwer 

Informacje
Nick w MP: dupa.pl
Wiek: 24
Na forum: 3798 dni
Posty: 65
Piwa: 1505
Respekt: 50

Wysłany: 2008-12-05, 12:45   Grand Theft Auto IV SolucjaLiquidize the Assets - $14.500

Ancelottis współpracują z Rosjanami, do tego weszli w posiadanie ogromnej ilości kokainy, którą chcą rozwieźć po całym kraju. Gravelli nie może do tego dopuścić, ale na samym towarze też mu nie zależy, więc cel jest prosty - pokrzyżować plany gangsterów i zniszczyć wszystko. Jedź do magazynów w Alderney, gdzie przeładowuje się towar. Obiekt jest bardzo dobrze chroniony, wrogowie są porozstawiani na wszystkich dachach okalających plac. Starcie bezpośrednie i od frontu nie ma sensu, więc trzeba zaatakować z zaskoczenia. Przeskocz płot po prawej stronie bramy i biegnij prosto uliczką, aż dotrzesz do magazynku, na który się wespnij. Skocz teraz na murek, a z niego na wentylatory, po których wejdź na dach. Dobiegnij do przeciwległej ściany i wchodź po drabinie na górę, gdzie zabij snajpera podnieś karabin snajperski. Ukucnij i zacznij eliminować wszystkich wrogów w zasięgu wzroku, szczególnie tych na dachach, bo to oni stwarzają największe zagrożenie. Zachowaj czujność, ponieważ po chwili po schodach wbiegnie jeden przeciwnik, który może trochę namieszać - zabij go czym prędzej. Kiedy teren będzie wyczyszczony, zbiegaj po klatce schodowej na sam dół (przed wejściem, na dachu, leży kamizelka) i wybiegaj na podwórze. Do zniszczenia masz pięć vanów z towarem i kilkunastu wrogów, którzy przybiegli ich bronić. Zabij kilku kryjących się i wysadź w powietrze pierwszy pojazd. Idź przed siebie i pozbaw życia kolejnych wrogów. Jeśli potrzebujesz zgarnij apteczkę ze ściany i wystrzel pocisk z wyrzutni rakiet w kierunku vana ustawionego po prawej stronie. Przemieszczaj się dalej eliminując następnych gangsterów i niszcz po kolei samochodu poukrywane w garażach, aż ostatni z nich eksploduje z wielkich hukiem.

Misje fabularne

That Special Someone - brak

Zadzwoni U.L. Paper, któremu udało odnaleźć się Darko Brevica (o czym zresztą wcześniej wspominał już Gravelli) i sprowadzić go do kraju. Czas na zemstę. Jedź na Firefly Island, skąd zabierz Romana i razem udajcie się na strefę rozładunku na lotnisku Francis International. Brevic zostanie wyrzucony z samochodu. Z początku nie poznaje Niko, jednak potem rozpoznaje jego twarz i ujawnia całą prawdę na temat wydarzeń z wojny, w której uczestniczył razem z Niko i kilkoma przyjaciółmi. Zdradził wszystkich dla pieniędzy, w dodatku dla sumy śmiesznie niskiej. Trochę żałuje tego co zrobił i cierpi, prosi o śmierć. Zadecyduj czy chcesz puścić zdrajcę wolno (za radą Romana) czy dokonać krwawej egzekucji i poczuć na sercu wielką ulgę, że zdrajca zapłacił za wszystkie swoje czyny. Odwieź Romana do lokum Bruciego.

Jimmy Pegorino - [J]

One Last Thing - brak

Na horyzoncie Pegorino ujrzał ostatnią szansę na utrzymanie swojej dawnej pozycji, która przez ostatnie wydarzenia została zdruzgotana. Pegorino znalazł kupca na ogromną ilość heroiny - jest nim ktoś kogo Rosjanie bardzo dobrze znają, więc współpraca z nimi - co wiąże się z współpracą z Dimitrim Rascalovem - będzie nieunikniona. Musisz zadecydować - czy chcesz się wzbogacić, zapominając tym samym o przeszłości (Deal), czy chcesz się zemścić na przebiegłym Rosjaninie (Revenge). Czas na wielki finał...

Postaw piwo autorowi tego posta
 

Quwer 

Informacje
Nick w MP: dupa.pl
Wiek: 24
Na forum: 3798 dni
Posty: 65
Piwa: 1505
Respekt: 50

Wysłany: 2008-12-05, 12:47   Grand Theft Auto IV SolucjaRevenge - [czerwony sztylet]

A Dish Server Cold - brak

Udaj się do portu, gdzie Rosjanie, pod komendą Dimirtia, ładują na statek heroinę. Zdrajca przebywa w ładowni, zaś cały statek strzeżony jest przez kilkudziesięciu Rosjan, więc zemsta może okazać się wcale nie taka prosta. W pierwszej kolejności idź na prawo w kierunku sporego dźwigu i wejdź po drabinach na samą górę. Wyciągnij snajperkę i zacznij zdejmować wszystkich widocznych ludzi na statku - jesteś dostatecznie wysoko, aby uniknąć zmasowanego ostrzału. Eliminuj gangsterów po kolei, a kiedy strzały ucichną (wszyscy będą po prostu martwi) schodź z powrotem na ziemię i idź do pomostu, który umożliwi wejście na statek. Biegnij pomiędzy pudłami, w kierunku miejsca zaznaczonego na mapie. Wchodź do kuchni i skryj się za ladą (weź z niego apteczkę), zza którego wyeliminuj wszystkicj przebywających w pokoju. Idź po schodach, zabijając kolejnych wrogów, aż wyjdziesz na korytarz z kajutami po bokach, w którym pozbaw życia jeszcze innych gangsterów. Z drugiej kabiny po prawej stronie zabierz kamizelkę i wychodź na zewnątrz. Pnij się cały czas w górę, nie żałując ołowiu, aż dobijesz się do sterowni. Łap następną kamizelkę i przestaw dźwignię, co spowoduje otwarcie ładowni. Wrogowie się zbiegną, więc w drugą stronę też nie obejdzie się bez rozlewu krwi. Zanim zaczniesz zbiegać zatrzymaj się na balkonie przy sterowni i zabij stamtąd możliwie jak najwięcej wrogów, jakich masz w polu widzenia. Dostań się na główny pokład i biegnij w kierunku przed chwilą otwartych drzwi ładowni, po czym wskocz do nich. Pomiędzy ładunkami poukrywanych jest paru wrogów, więc zabij ich i dojdź do środka ładowni, gdzie ukrywa się Dimitri. Wezwie on posiłki, a sam schowa się a pudłami na końcu pomieszczenia. Zabij wszystkich, z nim włącznie i uciekaj ze statku.

Mr. & Mrs. Bellic - brak

Ślub Romana i Mallorie. Podjedź po Kate i jedź na wesele, które rozpocznie się o godzinie 10 rano. Para młoda powie sobie sakramentalne 'tak' i wszystko zakończyłoby się szczęśliwie, gdyby nie poszkodowany przez los Pegorino, który z samochodu ostrzeliwuje wszystkich obecnych, zabijając Kate.

Out of Commission - $250.000

Niko przeżywa załamanie, obwinia się za śmierć dziewczyny. Dzwoni Little Jacob, który powiadamia, że wraz z Romanem znaleźli kryjówkę Pegorino. Udaj się do Alderney, gdzie przesiądź się do auta, w którym czekają przyjaciele. Obserwowali oni ludzi Pegorino, którzy teraz też was zauważyli i zaczynają uciekać. Jedź za nimi, ale szybko przekonasz się, że nie ma tu miejsca na grzeczną jazdę. Szaleńczy pościg kończy się przed opuszczonym kasynem, gdzie ukrywa się Pegorino wraz z obstawą. Musisz oczyścić cały plac, przeciwnicy poukrywani są za samochodami (wyrzutnia rakiet może okazać się przydatna), skrzynkami, a kilku siedzi w rowie z tyłu. Zabij ich wszystkich, a następnie wbiegaj do budynku. Najpierw zajmij się tymi po lewej stronie na górze, a potem zdejmij ukrywających się za gruzem z tyłu pomieszczenia, najlepiej wymierzając celne headshoty snajperką. Zgarnij apteczkę, wiszącą na lewej ścianie i biegnij do kolejnego pomieszczenia. Pegorino zacznie uciekać, więc wbiegaj za nim na górę, aż znajdziesz się na dachu. Zastrzel dwóch przeciwników i schodź po drabinie, gdzie czekają kolejni wrogowie. Wyeliminuj ich kryjąc się za pudłami i idź w kierunku pomostu. Podjedzie samochód, który wysadź za pomocą wyrzutni rakiet. Pegorino zacznie uciekać motorówką, więc wsiadaj na podstawiony motor i jedź za nim po wybrzeżu, trzymając się jak najbliżej wody. Uważaj na ostrzał i staraj się unikać kul. Po chwili nadleci Little Jacob wraz z Romanem, a w tle zobaczysz wyskocznię (oznaczoną żółtym markerem), z której musisz się wybić, aby dosięgnąć helikoptera. Wespnij się na pokład (gwałtownie X/A) i leć za Pegorino. Możesz uruchomić działko (kwadrat/X), ale szans na wysadzenie łodzi nie masz. Włoch strzelać za to będzie z wyrzutni rakiet, więc staraj się unikać pocisków, jednak w końcu zostaniesz trafiony. Nie panikuj tylko leć spokojnie w stronę Statuy Szczęścia. Po lądowaniu zostanie już tylko zabicie pomagierów Pegorino, aż w końcu i go samego. Biegnij za nim, aż do podnóża Statuy i rozpraw się byłym szefem raz na zawsze.

Wersja alternatywna: Po dojechaniu do kasyna, zamiast angażowania się w walkę i szturmowania budynku od frontu, cofnij się i skieruj na małą przystań, z której przejdziesz spokojnie na tyły konstrukcji. Po drabinie dostań się na dach i przez wybite w nim dziury wyeliminuj znajdujących się w środku gangsterów, po czym zeskocz i spokojnie skieruj się do pokoju, gdzie znajdziesz Pegorino.

Postaw piwo autorowi tego posta
 

Quwer 

Informacje
Nick w MP: dupa.pl
Wiek: 24
Na forum: 3798 dni
Posty: 65
Piwa: 1505
Respekt: 50

Wysłany: 2008-12-05, 12:48   Grand Theft Auto IV SolucjaDeal - [zielony dolar]

If the Price is Right - $250.000

Jedź po Phila do Fort Tudor. Transakcja ma zostać przeprowadzona w porcie, więc udaj się tam czym prędzej. Po dojechaniu na miejsce okaże się jednak, że Dimitri pozabijał kupców heroiny i zatrzymał dla siebie zarówno towar jak i całą kasę. Phil nie może tego tak zostawić i postanawia odebrać wszystko co powinno trafić w łapska rodziny Pegorino. Idź za kompanem na dach i wskakuj do przed chwilą wybitego okna, co ułatwi znacznie wejście do hangaru z łodziami. Teraz trzeba przebić się na drugi koniec sali, co wcale może nie być takie łatwe, ponieważ wrogowie poukrywani są wszędzie - na każdym z poziomów. Kryj się za stacjami kontrolnymi i eliminuj kolejnych przeciwników, w pierwszej kolejności oczywiście tych ustawionych najbliżej. Po oczyszczeniu piętra schodź niżej, zabij kogo się da, aż znajdziesz się na samym dole. Przyj do przodu pamiętając o częstym kryciu się. Po drodze zabierz kamizelkę oraz apteczki porozwieszane na ścianach i barierkach. Po dojściu na drugą stronę ponownie wespnij się na górę i podejdź z Philem do drzwi pomieszczenia, w którym ukrywa się gość z kasą. Pamiętaj oczywiście, aby po drodze być bardzo czujnym, gdyż wrogów jest naprawdę sporo. Po wejściu do pokoju gość zacznie uciekać, więc biegnij za nim. Wsiądzie w ciężarówkę, więc bierz podstawionego jeepa lub motor i jedź za uciekinierem. Nie strzelaj, tylko poczekaj, aż gość wyjedzie z portu i kawałek dalej zatrzyma się na drodze. Zlikwiduj go dopiero wtedy i zgarnij całą kasę. Odwieź Phila z powrotem do Fort Tudor, zabierając dla siebie sporą ilość zielonych.

Mr. & Mrs. Bellic - brak

Ślub Romana i Mallorie. Jedź na wesele. Para młoda powie sobie sakramentalne 'tak' i wszystko zakończyłoby się szczęśliwie, gdyby nie zabójca wysłany przez Dimitria, który podchodzi do Niko i próbuje go zabić, a w efekcie szarpaniny ginie Roman.

A Revenger's Tragedy - brak

Niko przeżywa załamanie, obwinia się za śmierć kuzyna. Dzwoni Little Jacob, który powiadamia, że znalazł kryjówkę, w której przebywa Dimitri i Pegorino - gangsterzy bowiem zawiązali współpracę. Udaj się do Alderney, gdzie przesiądź się do auta, w którym czeka znajomy rastaman. Obserwował on ludzi Pegorino, którzy teraz też was zauważyli i zaczynają uciekać. Jedź za nimi, ale szybko przekonasz się, że nie ma tu miejsca na grzeczną jazdę. Szaleńczy pościg kończy się przed opuszczonym kasynem, gdzie ukrywa się Pegorino i Dimitri wraz z obstawą. Musisz oczyścić cały plac, przeciwnicy poukrywani są za samochodami (wyrzutnia rakiet może okazać się przydatna), skrzynkami, a kilku siedzi w rowie z tyłu. Zabij ich wszystkich, a następnie wbiegaj do budynku. Najpierw zajmij się tymi po lewej stronie na górze, a potem zdejmij ukrywających się za gruzem z tyłu pomieszczenia, najlepiej wymierzając celne headshoty snajperką. Zgarnij apteczkę, wiszącą na lewej ścianie i biegnij do kolejnego pomieszczenia. Pegorino pokłócił się z Dimitrim i w efekcie został zabity, a Rosjanin zaczął zwiewać. Wbiegaj za nim na górę, aż znajdziesz się na dachu. Zastrzel dwóch przeciwników i schodź po drabinie, a następnie kieruj się do pomostu. Dimitri znajdzie się w powietrzu, więc wsiadaj do podstawionej motorówki i płyń za nim, starając się unikać pocisków z wyrzutni rakiet. Po chwili nadleci Little Jacob, więc podpłyń pod jego helikopter (aby zdążyć nie możesz ani na chwilę puścić hamulca) i wespnij się na pokład (gwałtownie X/A), a następnie leć do Dimitrim. Możesz uruchomić działko (kwadrat/X), ale szans na wysadzenie łodzi nie masz. Rosjanin strzelać za to będzie z wyrzutni rakiet, więc staraj się unikać pocisków, jednak w końcu zostaniesz trafiony. Nie panikuj tylko leć spokojnie w stronę Statuy Szczęścia. Po lądowaniu zostanie już tylko dogonienie Dimitria, zdejmując po drodze paru natrętnych agentów FIB. Biegnij za nim, aż do podnóża Statuy i pomścij śmierć kuzyna.

Wersja alternatywna: Po dojechaniu do kasyna, zamiast angażowania się w walkę i szturmowania budynku od frontu, cofnij się i skieruj na małą przystań, z której przejdziesz spokojnie na tyły konstrukcji. Po drabinie dostań się na dach i przez wybite w nim dziury wyeliminuj znajdujących się w środku gangsterów, po czym zeskocz i spokojnie skieruj się do pokoju, gdzie znajdziesz Dimitria i Pegorino.

Postaw piwo autorowi tego posta
 

Fuvi 

Informacje
Wiek: 20
Na forum: 3889 dni
Posty: 7
Piwa: 96
Respekt: 50

Wysłany: 2008-12-12, 15:55   KODY DO GTA:IVKody na PC, aby aktywować należy zadzwonić telefonem pod podany numer.Pełna energia i pancerz:

-zadzwoń pod numer: 3625550100
Jeśli zrobisz to znajdując się w pojeździe, zostanie on również naprawiony.
Kod ten występuje również w postaci: DOC-555-0100
Wykorzystanie tego ułatwienia uniemożliwia ukończenie: Cleaned The Mean Streets, Finish Him, One Man Army oraz Walk Free.


Pełna energia, pancerz i amunicja:

-zadzwoń pod numer: 4825550100
Jeśli zrobisz to znajdując się w pojeździe, zostanie on również naprawiony.
Kod ten występuje również w postaci: GTA-555-0100
Wykorzystanie tego ułatwienia uniemożliwia ukończenie: Cleaned The Mean Streets.


Bronie - zestaw 1:

-zadzwoń pod numer: 4865550100
Odblokujesz: kij baseballowy, handgun, shotgun, MP5, M4, karabin snajperski, RPG, granaty.
Kod ten występuje również w postaci: GUN-555-0150
Wykorzystanie tego ułatwienia uniemożliwia ukończenie: Cleaned The Mean Streets.


Bronie - zestaw 2:

-zadzwoń pod numer: 4865550150
Odblokujesz: nóż, koktaile Mołotova, handgun, shotgun, Uzi, AK47, karabin snajperski, RPG.
Kod ten występuje również w postaci: GUN-555-0100
Wykorzystanie tego ułatwienia uniemożliwia ukończenie: Cleaned The Mean Streets.


Mniejszy Wanted Level:

-zadzwoń pod numer: 2675550100
Kod ten występuje również w postaci: COP-555-0100
Wykorzystanie tego ułatwienia uniemożliwia ukończenie: One Man Army oraz Walk Free.


Większy Wanted Level:

-zadzwoń pod numer: 2675550150
Kod ten występuje również w postaci: COP-555-0150


Zmiana pogody:

-zadzwoń pod numer: 4685550100
Kod ten występuje również w postaci: HOT-555-0100


Helikopter Annihilator:

-zadzwoń pod numer: 3595550100
Annihilator jest uzbrojony w rakiety.
Kod ten występuje również w postaci: FLY-555-0100
Wykorzystanie tego ułatwienia uniemożliwia ukończenie: One Man Army oraz Walk Free.Łódź Jetmax:

-zadzwoń pod numer: 9385550100
Kod ten występuje również w postaci: WET-555-0100


Cognoscenti (samochód mafii):

-zadzwoń pod numer: 2275550142
Kod ten występuje również w postaci: CAR-555-0142


Comet:

-zadzwoń pod numer: 2275550175
Kod ten występuje również w postaci: CAR-555-0175


FBI Buffalo:

-zadzwoń pod numer: 2275550100
Kod ten występuje również w postaci: CAR-555-0100


SuperGT:

-zadzwoń pod numer: 2275550168
Kod ten występuje również w postaci: CAR-555-0168


Turismo:

-zadzwoń pod numer: 2275550147
Kod ten występuje również w postaci: CAR-555-0147


Motocykl NRG-900:

-zadzwoń pod numer: 6255550100
Kod ten występuje również w postaci: MBK-555-0100


Motocykl Sanchez:

-zadzwoń pod numer: 6255550150
Kod ten występuje również w postaci: MBK-555-0150


Ostatnio zmieniony przez Zurrek 2010-06-30, 16:00, w całości zmieniany 3 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 

The Psychol 
Psychol

Informacje
Nick w MP: The_Psychol
Wiek: 27
Na forum: 4045 dni
Posty: 2132
Piwa: 3946
Respekt: 264,5
Respekt: 264,5Respekt: 264,5Respekt: 264,5

Wysłany: 2015-02-10, 18:40   POSTACIE
Nikolai "Niko" Bellic (ur. 1978) - główny bohater gry, kuzyn Romana. W 2008 roku przybył do Liberty City pod namową swego kuzyna, który w listach opowiadał mu o swoich bogactwach. Przed przyjazdem walczył w jugosłowiańskiej armii, brał udział w wojnie (prawdopodobnie chodzi o wojnę w Jugosławii w latach 1991-1995). Podczas jednej z misji, ktoś zdradził jego jednostkę (zasadzkę przeżyły trzy osoby z piętnastu, łącznie z Niko). Po zakończeniu wojny w 1998 do Liberty City przeniósł się jego kuzyn Roman.
Głosu postaci użyczył Michael Hollick.


Roman Bellic (1977 - 2008) - kuzyn Niko Bellica mieszkający w Liberty City od 1998 roku[1]. Przed przyjazdem Niko do Ameryki wysyłał mu i jego matce listy w których chwalił się, że w Ameryce jest bogaczem, co później okazało się nieprawdą. Roman jest właścicielem podupadającej firmy taksówkarskiej Express Car Service. Oprócz tego, jest bardzo zadłużony m.in. u Vladimira Glebova i u Albańczyków . Jest również zaręczony z Mallorie Bardas, z którą pod koniec fabuły bierze ślub. Ma również z nią dziecko.
Głosu postaci użyczył Jason Zumwalt.


Jacob "Little Jacob" Hughes (ur. 1982) - handlarz bronią, mieszkający w Dukes, jest dobrym przyjacielem Romana Bellica, a z czasem także Niko. Pomaga mu w niektórych zleceniach np. w zestrzeleniu helikoptera dla United Liberty Paper. Kiedy nie bierze udziału w strzelaninach, jest bardzo pokojowym człowiekiem.

Głosu postaci użyczył Coolie Ranx.


Patrick "Packie" McReary (ur. 1979) - najmłodszy z braci McReary. Jest Irlandczykiem. Mieszka ze swoją siostrą Kate i matką Maureen w Meadows Park w Broker. Jest dobrym przyjacielem Elizabety Torres (czasami dla niej pracuje). W miarę rozwoju fabuły Niko zaprzyjaźnia się z nim.
Głosu postaci użyczył Ryan Johnston.


Brucie Kibbutz (ur. 1977) - entuzjasta siłowni, pozer. Niko po pierwszym wyścigu zostaje jego przyjacielem. Właściciel zakładu tuningowego "Brucie's Exclusive Autos". Brucie jest miłośnikiem różnych pojazdów (jest zamieszany w ich kradzież i w wyścigi samochodowe).
Głosu postaci użyczył Timothy Adams.


Dwayne Forge (1973 - 2008) - jest byłym mentorem Playboya X. Mieszka w dzielnicy North Holland. Jest pochodzenia afroamerykańskiego. W przeszłości był bardzo znanym kryminalistą w Liberty City. W latach 90. poszedł do więzienia za sprzedaż kraku. Po odsiadce Niko pomaga mu odzyskać reputację, z czasem stając się jego przyjacielem.

Głosu postaci użyczył Devin Richards.


Dimitri Rascalov (1969 - 2008) - jeden ze współpracowników Mikhaila Faustina, którego spotykamy na początku gry. Po śmierci Mikhaila Faustina przejmuje kontrolę nad mafią rosyjską. Później, na jego zlecenie zostaje porwany Roman Bellic. Zostaje zabity przez Niko, niezależnie od zakończenia gry. Z wykształcenia jest prawnikiem.

Głosu postaci użyczył Moti Margolin.

Vladimir "Vlad" Glebov (1967 - 2008) - jest rosyjskim gangsterem, pracującym dla Mikhaila Faustina. Jest właścicielem Comrades Bar w Hove Beach. Jest alkoholikiem i narkomanem. Vlad nie lubi Niko od samego początku i nazywa go wieśniakiem. Roman ma długi u Vlada, więc Niko pracuje dla niego. Interesował się Mallorie Bardas - za to zginął z rąk Niko.

Głosu postaci użyczył Misha Kuznetsov.
Mikhail Faustin (1963 - 2008) - szef Faustin Bratva oraz właściciel klubu Perestroika w Hove Beach. Mieszka w willi w Beachgate w południowym Broker. Jest 45-latkiem, ma żonę Ilyenę i córkę Annę. Ginie na zlecenie Dimitriego Rascalova z rąk Niko.

Głosu postaci użyczył Karel Roden.
Manny Escuela (1973 - 2008) - gangster z Puerto Rico. Pracuje w centrum rekreacyjnym. Ze swoim kamerzystą nagrywał film dokumentalny o problemach Liberty City - sam chce oczyścić miasto z przemocy. Posunął się jednak za daleko wchodząc z kamerzystą do domu Elizabety Torres - za to zginął z jej rąk. Jego ciało zostało wywiezione do doktora w Dukes - ten sprzedał jego organy.

Głosu postaci użyczył Berto Colon.
Elizabeta Torres (ur. 1977) - dilerka narkotyków, mieszkająca w South Bohan. Poprzez nią poznajemy Patricka McReary, Playboya X i Johnny'ego Klebitza. Miała duże problemy z policją. To ona zabiła Manny'ego i kazała Niko wywieźć jego zwłoki.

Głosu postaci użyczyła Charlie Parker.
Trey "Playboy X" Stewart (1983 - 2008) - gangster pochodzenia afroamerykańskiego, były uczeń Dwayne'a Forge'a. Mieszka w willi w Northwood. Przyjaciel m.in.: Elizabety Torres. Często mówi Niko, że chciałby pomagać ludziom (zaznacza jednak, że zacznie to robić, gdy stanie się bogaty).

Głosu postaci użyczył Postell Pringle.
Francis McReary (1963 - 2008) - jest jednym z braci McReary. Pracuje on w policji (LCPD) na bardzo wysokim stanowisku, i ma nadzieję gdy Mitt Fitzsimmons przejdzie na emeryturę, wtedy Francis zostanie jego następcą. Nie daży sympatią swoich braci.

Głosu postaci użyczył Thomas Lyons.
Derrick McReary (1955 - 2008) - jest jednym z braci McReary. Jest nałogowym alkoholikiem i Packie prosi Niko, żeby miał na niego oko dla jego bezpieczeństwa. Derrick właśnie wrócił z Irlandii gdzie walczył w armii przeciwko Brytyjczykom, lecz jego brat Francis twierdzi że poleciał on tam żeby się ukryć przed mocnymi gangsterami z Liberty City, z którymi miał do czynienia. Derrick był kiedyś szefem Irish Mob, lecz dał miejsce Gerry’emu kiedy poleciał do Irlandii.

Głosu postaci użyczył George Feaster.
Gerald "Gerry" McReary (ur. 1973) - jest jednym z braci McReary. Boss gangu Liberty City Irish Mob. Gerry nie wierzy na początku Niko, ponieważ nie jest on Irlandczykiem, lecz po napadzie na bank który Niko wykonał z braćmi McReary, Gerry zaczął go darzyć większą sympatią. Gerry później ufa Niko do tego stopnia, iż gdy Gerry idzie do więzienia, Niko ma się zająć dobrymi stosunkami gangu.

Głosu postaci użyczył PJ Sosko.
Florian "Bernie Crane" Cravic (ur. 1978) - dawny przyjaciel Niko. Razem z Niko, Darko i innymi 12 żołnierzami walczył w wojnie. Jest jednym z trzech, którzy przeżyli. Przenosi się do Liberty City, zmienia nazwisko i uczy aerobiku. Jest homoseksualistą.
Raymond "Ray" Boccino (1976 - 2008) - pracownik rodziny Pegorino. Ambitny, lecz mało lubiany. Wydaje Jamesa Pegorino policji. Pegorino woli zabić Raya niż Phil'a czy Niko, gdyż są to jego oddani pracownicy.

Głosu postaci użyczył Joe Barbara.
Philip "Phil" Bell (ur. 1968) - pracownik rodziny Pegorino. Phil miał romanse z żoną Jimmy'ego Pegorino, Angie. Jednak Phil się do tego nie przyznaje, a Jimmy temu w ogóle nie wierzy. Phil jest po rozwodzie, jego ex-żona wygrała proces i dostała całkowite prawo na zabranie dzieci w swoje ręce. Phil jest właścicielem klubu "Honkers" w Tudor, Alderney City.

Głosu postaci użyczył Frank Bonsangue.
James "Jimmy" Pegorino (1957 - 2008) - boss rodziny Pegorino. Głównie zajmuje się rozprowadzaniem narkotyków. Pegorino zamieszkują tereny Little Italy oraz posiadają restauracje Drusilla's w Algonquin. Ich siedziba znajduje się w Alderney City. Jimmy Pegorino stara się doprowadzić rodzinę Pegorino do Rady pięciu rodzin.

Głosu postaci użyczył Tony Patellis.
Jon Gravelli (1923 - 2008) - boss rodziny Gambetti. Przejął on władze tej mafii w 1978 roku po śmierci bossa Sonny Cangelosi'ego. Robimy dla niego misje gdy ten już jest w szpitalu i umiera w swoim łózku przyłączony do kroplówek. Po zrewanżowaniu się na Dimitrim lub Jimmym w internecie pojawi się wiadomość o jego śmierci.

Głosu postaci użyczył Madison Arnold.
United Liberty Paper, również znane jako U.L Paper lub U.L.P.C. – organizacja rządowa która próbuje ukryć całą prawdę o Federal Investigation Bureau (FIB) oraz innych służbach policyjnych. Niko jest zmuszony pracować dla U.L.P.C. po tym jak Michelle ujawniła, że ma na imię Karen i pracuje dla wymienionej organizacji. Szef Michelle nie daje nam wyboru i pracujemy dla niego zabijając wrogów, a w zamian dostajemy forsę. W innym przypadku organizacja przekazałaby wszystkie przestępcze informacje o Niko policji. Szef U.L.P.C oferuje Niko także odnalezienie Darko Brevica. Póżniej United Liberty Paper odnajduje Darko Brevica i dzwoni do Niko z wiadomością, że jego były przyjaciel został znaleziony w Bukareszcie w Rumunii. U.L.P.C przetransportował Darko na Francis International Airport, gdzie gracz dostał wybór, co ma z nim zrobić, czy zabić czy zostawić przy życiu. Podczas gry, będziemy mieli do czynienia tylko z jednym z pracowników firmy - jej szefem.

Głosu szefowi U.L.P.C. użyczył Milton James.Mallorie "Mal" Bardas-Bellic (ur. 1979) - dziewczyna Romana Bellica, kuzyna Niko. Poznajemy ją w misji It's Your Call. Pracuje jako sekretarka w firmie Express Car Service. Dzięki niej poznajemy Michelle, Manny'ego Escuelę i Elizabetę Torres. Pod koniec fabuły gry wychodzi za Romana.

Głosu postaci użyczyła Elena Harvey Hurst.
Jonathan "Johnny" Klebitz (1974 - 2013) - jest vice-prezydentem gangu motocyklowego The Lost; po raz pierwszy spotkany w misji dla Elizabety Torres, gdzie Johnny i Niko muszą obronić narkotyki dla Playboy’a X oraz Elizabethy Torres. W dodatku TLaD do GTA IV jest protagonistą.

Głosu postaci użyczył Scott Hill.
Luis Lopez (ur. 1983) - jest ochroniarzem i partnerem biznesowym Anthony'ego Prince'a; po raz pierwszy spotkany w misji dla Patricka McReary, gdzie Niko, Packie, Derrick i Michael napadają na bank. W dodatku TBoGT do GTA IV jest protagonistą.

Głosu postaci użyczył Mario D'Leon.
Darko Brevic (1975 - 2008) - dawny przyjaciel Niko. Razem z Niko, Florianem i innymi 12 żołnierzami walczył w wojnie. Zdradził całą drużynę za 1000 $. Jest jednym z trzech, którzy przeżyli. U.L.P.C. znajduje Darko Brevic’a w Bukareszcie, w Rumunii, i transportuje go do Liberty City, aby Niko mógł się zemścić.

Głosu postaci użyczył Michael Medeiros.
Rodislav "Ray" Bulgarin (ur. 1958) - rosyjski przestępca, który zajmował się rozprowadzaniem ludzi w kontenerach przez Morze Śródziemne. Twierdzi, że gdy zawsze okradają, pojawia się Niko Bellic.

Głosu postaci użyczył Vitali Baganov.
Konstantin "Kenny" Petrovic (ur. 1960) - rosyjski przestępca, uznawany za jako najbardziej poszukiwanego w kraju. Niestety nie zobaczymy go w Singleplayer, dlatego aby go zobaczyć, musimy dołączyć się do sieci i grać na trybie Multiplayer. Jego organizacja jest w układzie z organizacją Faustin’a, lecz kontakty się urywają, kiedy Faustin zleca Niko, zabicie syna Petrovic’a, który nazywa się Lenny. Kenny jest gotowy na wojnę z Faustinem, lecz Dimitri obiecał zabić Faustina i iść na układ z Petrovicem.

Głosu postaci użyczył Richard Pruitt.
Andrei (zm. 2008) - członek gangu Faustina. Zostaje on wysłany przez Faustina, aby znależć Niko i Romana za zabójstwo Vladimira Glebova. Gdy ich przyprowadza do domu Faustina, Faustin schodzi do piwnicy i postrzela Andrei’a w głowę, zabijając go.

Głosu postaci użyczył Sandor Telcsy.
Ilyena Faustin (ur. 1970) - żona Mikhaila Faustina, oraz matka Anny. Po zabójstwie Mikhaila rozmawia wtedy z Niko, że po śmierci Faustina dużo się pozmieniało, że nie potrafi utrzymać rodziny bo dopadła ją bieda. Boi się że jej córka może zostać striptizerką ponieważ umawia się z jakimś motocyklistą z gangu ‘The Lost’. Niko, który czuje się winny za śmierć Faustina i problemy Ilyeny, idzie aby zabić chłopaka Anny. Przed zabiciem tego motocyklisty, Ilyena prosi telefonicznie Niko, aby ten nie zabijał tego chłopaka.

Głosu postaci użyczyła Marcy Maguigan.
Anna Faustin (ur. 1988) - córka Ilyeny i Mikhaila Faustin. Jej ojciec jest niezadowolony z jej postawy i zachowania. Ilyena często broni Anny, i pozwala wychodzić jej na miasto gdy jej ojciec nie jest w domu. Chłopak Anny, Jason Michaels, członek gangu motocyklistowego "The Lost" zostaje zabity, gdyż Mikhail zlecił Niko zabicie go. Póżniej Anna zapoznaje się z kolejnym członkiem, tego samego gangu, lecz teraz Ilyena się boi o to że jej córka z tego powodu może zostać striptizerką. Zleca ona Niko zabicie jej chłopaka, lecz póżniej prosi Niko o zostawienie go w spokoju. Niko musi zdecydować czy chce go zabić czy nie.

Głosu postaci użyczyła Krystyna Jakubiak.
Anthony Corrado – 29 letni mafioza połączony z komisją Liberty City Cosa Nostra. Jest on ochroniarzem Jimmy’ego Pegorino, i jest traktowany przez przez niego jak syn. Póżniej okazuje się że jest on gliną i pracuje w FIB. Dostał zawał serca i jest w szpitalu. Jimmy gdy się dowiedział o tym, zlecił Niko, zabicie Anthony’ego. Szpital był bardzo dobrze chroniony, wiec Niko musiał obejsć ochronę i wejść do pokoju Anthony’ego. Niko wtedy go zabija. Ostatnie jego słowa to proszenie Niko o przekazanie Jimmy’emu że przeprasza za wszystko.

Głosu użyczył mu Robert Furano.
Mohammad – azjatycki kierowca firmy taksówkarskiej Romana. Cały czas narzeka że Roman mało mu płaci oraz że Niko jeździ zupełnie za darmo. Jedyny powodem pracy dla Romana to jest to że może się spotykać z pięknymi kobietami i jednocześnie zdradzać swoją żone, jednak mówi on Niko że ją jednak kocha. W rozmowie z Mohammad’em można wyciągnać wnioski że jest on ojcem sześciu dzieci.


Więcej postaci znajdziesz na TEJ stronie.Ostatnio zmieniony przez The Psychol 2015-02-15, 21:10, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 

naimad424 
Damian

Informacje
Wiek: 21
Na forum: 2186 dni
Posty: 346
Piwa: 3406
Respekt: 340
Respekt: 340Respekt: 340Respekt: 340

Wysłany: 2015-02-10, 20:08   Pojazdy

Samochody sportowe


Samochody dwudrzwioweSamochody czterodrzwioweSamochody terenowe - pick-upy i SUV-y

Kombi i minivany

Pojazdy przemysłowe


Pojazdy służb ratunkowych


Pojazdy użytku publicznego

[b]Pojazdy pływające [/b]

Motocykle

Helikoptery

Źródło: http://pl.gta.wikia.com/wiki/Pojazdy_w_GTA_IV

_________________
naimad424 przechodzi na emeryturę.
[2012 - 2018] 6 lat spędzonych na forum, sporo serwerów - zawsze Sa-Mp. Sporo konfliktów i internetowych znajomych.
Aktualnie grywam w GTA 5 Online oraz Forza Horizon 4 Online. Jeśli chcesz pograć to pisz ;) Staram się odczytywać wiadomości.
Data dołączenia: 2012
Data odejścia: 2018
Data powrotu: ?? ? (Być może kiedyś ;) )
Ostatnio zmieniony przez The Psychol 2015-02-11, 18:35, w całości zmieniany 6 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 

Madd 

Informacje
Nick w MP: Madd
Wiek: 23
Na forum: 2072 dni
Posty: 794
Piwa: 1785
Respekt: 524,3
Respekt: 524,3

Wysłany: 2015-02-10, 20:36   Bronie


Ręka


Kliknij, aby powiększyć.


W całej serii Grand Theft Auto gracz może posługiwać się wieloma różnymi rodzajami broni. W dowolnym momencie rozgrywki może jednak skorzystać z możliwości walki wręcz.


W pierwszej części serii funkcja ta jest całkowicie nieprzydatna, ponieważ gracz ginie po pierwszym przyjętym postrzale. Gra nie daje możliwości powalenia na ziemię policjanta, dlatego też musi on tylko podejść do gracza, żeby go zaaresztować. Kilka misji w grze wymaga pobicia wyznaczonych postaci. Zaczepieni w taki sposób przechodnie czasami również powalają gracza.

Cały system walki wręcz pełni podobną rolę w GTA2, z kilkoma zmianami: można bronić się przed aresztowaniem przez policjantów, walcząc z nimi wręcz. Umożliwiają to punkty zdrowia, które muszą się wyczerpać, zanim gracz zostanie aresztowany. Uderzenie policjanta powoduje uzyskanie przez gracza pierwszego stopnia poziomu poszukiwań.Knife (nóż)


Kliknij, aby powiększyć.


Grand Theft Auto IVNóż można kupić u Little Jacoba za $100, bądź znaleźć w wielu miejscach w Liberty City:

*Middle Park East, Algonquin, za parkingiem, na którym Bernie zostawia Niko w nagrodzie za pomoc Infernusa,
*W alejce za budynkiem na Mohawk Avenue, w którym mieszka Jermaine Andrews,
*W garażu pod mostem (obok garażu podpisanego "Auto Parts") na jednym ze stojących tam wraków Peyote'a na Guantanamo Ave w Industrial na wyspie Bohan,
*Charge Island - na wiadukcie mostu East Borough Bridge jadąc z Algonquin lub Bohan zjeżdżając na Charge Island.
*Do kupienia w każdym Ammu-Nation za $100.
Kij bejsbolowy


Kliknij, aby powiększyć.


Kij bejsbolowy – bardzo pospolita broń występująca we wszystkich grach serii GTA, począwszy od Grand Theft Auto III. W GTA III, Vice City i Chinatown Wars kij bejsbolowy jest drewniany, lecz w następnych grach jest już metalowy. Jest to najłatwiejsza broń do uzyskania (po pięści), znajdujemy ją w wielu miejscach, a w GTA III i Liberty City Stories znajdujemy ją ponadto przy kryjówkach. Kij bejsbolowy jest także, oprócz pistoletu, podstawową bronią gangsterów.Kij bejsbolowy można kupić w jednym ze sklepów z bronią za $5. Nie można go kupić od Little Jacoba. Oprócz kupienia, kij bejsbolowy można znaleźć w wielu miejscach Liberty City, np. na parkingu stacji metra nadziemnego w Hove Beach.Pistolet


Kliknij, aby powiększyć.Pistolet otrzymujemy w misji Jamaican Heat i Concrete Jungle.
Pistolet można kupić w sklepie z bronią za $600, później mając pistolet za każdy magazynek płacimy $35. Można go również kupić u Little Jacoba za $420, kolejny magazynek kosztuje $25.
Pistolet można znaleźć w wielu miejscach Liberty City.Desert Eagle


Kliknij, aby powiększyć.


W Grand Theft Auto V pistolet jest wzorowany na pistoletach H&K P2000 i Beretta Px4 Storm oraz posiada prawie identyczne statystyki co zwyczajny pistolet. Desert Eagle także jest dostępny w tej grze, tym razem jako Pistolet .50 - mogą z niego korzystać posiadacze edycji specjalnej i kolekcjonerskiej gry.Francis International Airport, Dukes - Rafineria paliw w Tudor St, na platformie między dwoma rzędami wież rafineryjnych.
Industrial, Bohan - Na zachód od niedokończonej Northern Expressway.
The Triangle, Algonquin - Balkon w zachodniej części Grand Easton Terminal.
City Hall, Algonquin - Na ziemi w pobliżu kawiarni w Union Drive West.
W misji ...The Holland Play, gdy wybierzemy zabicie Playboya X, to po egzekucji będzie można go podnieść.Micro Uzi


Kliknij, aby powiększyć.Micro Uzi może zostać zakupiony po ukończeniu misji Do You Have Protection? za $1 200 (każdy dodatkowy magazynek kosztuje $100). Można również kupić go u Little Jacoba za $840 (każdy dodatkowy magazynek kosztuje $20).

Beechwood City, Broker - W uliczce za Homebrew Café w Dillon Street.
Francis International Airport, Dukes - Pod Broker-Dukes Expressway, wyjeżdżając z Beechwood City.
Steinway, Dukes - Na trzecim piętrze nieukończonej budowli w Concord Ave.
Charge Island - Po lewej stronie molo za łodziami zacumowanymi na północnej części wyspy.
Star Junction, Algonquin - Na skraju dużego plantera za hotelem Majestic Hotel.
The Exchange, Algonquin - W alei pomiędzy Bismarck Ave i Albany Ave w pobliżu budynku Goldberg, Ligner and Shyster.
Happiness Island - W dyżurce na zachodnim molo.
Booth Tunnel - Na trzecim cross-tunnelu, najbliżej Alderney.
Westdyke, Alderney - Za bilboardem Cluckin' Bella w Beaverhead Ave.
Alderney City - Na szczycie ciągnika Liberty State Delivery na zachodniej części Plumbers Skyway.SMG


Kliknij, aby powiększyć.SMG może zostać zakupiony w sklepie z bronią za $2 500 (dodatkowy magazynek za $150) lub u Little Jacoba za $1 750 (dodatkowy magazynek za $20).

Schottler - W sieci kanału klimatyzacyjnych w alejce między Boone St. a Dillon St.
Francis International Airport - Na najwyższym poziomie garażu w południowo-zachodniej części lotniska.
South Bohan/Chase Point - Na dachu, na który gracz wchodzi w czasie misji Escuela of the Streets.
East Holland - W alejce między Wardite St and Vauxite St.
North Holland - Na dachu klubu The Linen Lounge na skrzyżowaniu Vauxite St. i Ivy Drive North.
Alderney City - W alejce gdzie spotykamy się z Triadami w czasie misji Truck Hustle.
Alderney City - Za budynkiem gdzie spotykamy się z Philem Bellem w czasie misji Catch the Wave.
Normandy - Na szczycie suwnicy w Port Tudor.
Acter Industrial Park - Na siódmym piętrze platformy obserwacyjnej w rafinerii RON Oil w południowej części wyspy.Strzelba


Kliknij, aby powiększyć.Pump Shotgun można kupić w sklepie z bronią za $1 200 (koszt dodatkowego magazynka to $100).

Meadows Park - Na drugim molo C/K Algonquin Inner Line nad wodą.
Northern Gardens - Nad urwiskiem po północnej stronie Grand Boulevard, leży obok dużego krzaka.
Varsity Heights - Dwie ciężarówki ze sprzętem budowlanym, po prawej stronie Union Drive West, leży na ścianie podziału.
Alderney City - Na zabudowanym terenie za AutoEroticar.Strzelba bojowa


Kliknij, aby powiększyć.Broń można kupić w sklepie z bronią za $2 500 (dodatkowy magazynek kosztuje $200) lub u Little Jacoba za $1 500 (dodatkowy magazynek kosztuje $100).
Automatycznie jest dodawana do ekwipunku gracza wraz z 5 nabojami po wejściu do radiowozu (o ile gracz już nie posiada innego typu strzelby).
Francis International Airport - Za wieżą kontroli lotów na płycie lotniska.
Northern Gardens - W pokoju dla personelu w klubie The Triangle Club obok kamer CCTV.
Colony Island - Obok frontowych drzwi starego szpitala.
Lancaster - Na szczycie dachu stacji paliw RON po drugiej stronie ulicy od posterunku LCPD.
Castle Gardens - W pustym pokoju na miejscu budowy Castle Gardens.
Alderney City - Na szczycie wieży klimatyzacyjnej, za billboardem Science of Crime na Applewhite Street.
Acter Industrial Park - Pod schodami w starym magazynie.AK-47


Kliknij, aby powiększyć.


W GTA V występuje pod nazwą Karabin szturmowy i oparty jest na chińskim klonie AKM - Norinco Typ 56-2. Jest tani i ma dość przyzwoite parametry, deklasując przy tym pistolety i pistolety maszynowe. Posiada co prawda małą szybkostrzelność która może nieco dokuczać w walkach na małym dystansie, ale dzięki temu łatwiej konserwować amunicję. To najsłabszy karabin w grze i pod każdym względem przegrywa z resztą broni w tej klasie.


M16


Kliknij, aby powiększyć.Można kupić w sklepach z bronią za $5 000, dodatkowy magazynek kosztuje $100, albo u Little Jacoba za $3 500, $70 za magazynek.
Dostajemy ją podczas napadu na bank w misji Three Leaf Clover.
Używają go agenci FIB, antyterroryści z NOoSE oraz niektórzy policjanci.Karabin snajperski


Kliknij, aby powiększyć.Może zostać zakupiona w sklepie z bronią za $6 000, dodatkowy magazynek kosztuje $800.

East Hook - suwnica w dokach, gdzie Platypus jest zacumowany, w pobliżu Mohanet Ave.
Northwood - na szczycie wieży rafineryjnej, na skrzyżowaniu Exeter Ave i Grummer Rd w pobliżu brzegu.
Dukes - w dzielnicy Stainway. Po wejściu po drabinie na samą górę zachodniej konstrukcji.Karabin snajperski .308


Kliknij, aby powiększyć.Combat Sniper można kupić w sklepie z bronią za $8 500 (dodatkowy magazynek kosztuje $500) lub u Little Jacoba za $5 000 (dodatkowy magazynek kosztuje $500).

Combat Sniper otrzymujemy w misji Pegorino's Pride
Hatton Gardens - Na szczycie dachu Civilization Committee w Albany Ave, na szczycie czarnej kopuły.
Acter - Na dachu kompleksu apartamentów w Aspdin Drive.
Acter Industrial Park - Na szczycie wieży rafineryjnej na Trinity Road w południowo-zachodniej.Wyrzutnia rakiet


Kliknij, aby powiększyć.Northwood w Algonquin (Na największej wystającej z wody skale).
Castle Gardens w Algonquin (Jedno z pustych pomieszczeń od strony wody, można się tam dostać używając dużej łodzi lub helikoptera).
Alderney City w Alderney (Na dachu budynku z napisem Kakagawa, w okolicy Asahara Rd., koło zbiornika po wschodniej stronie budynku oraz na największym zatopionym statku u wybrzeży Acter Industrial Park).
Otrzymujemy ją w misji Babysitting, później dostępna w sklepie z bronią za $5 000.Koktajl Mołotowa


Kliknij, aby powiększyć.
Koktajle Mołotowa można kupić w sklepie z bronią za $500 lub u Little Jacoba za $350.

Broker

Firefly Island - naprzeciwko kręgielni Memory Lanes.
Firefly Projects - W zachodnim brzegu projektów Cokanuk Avenue.
BOABO - W podziemnych dokach na brzegi od Chicory Street.
Bohan

Little Bay - W miejscu skąd wypływają łodzie, po prawej stronie Dukes Bay Bridge.
Charge Island

East Borough Bridge - Na szczycie nadbudówki przed rampą Bohan.
Algonquin

Northwood - Na rampie w pobliżu Ivy Drive North.
Westminster - W miejscu gdzie Niko kradnie helikopter w czasie misji Dust Off.
Alderney

Acter - W trawiastej okolicy obok drzewa i kilku domów w północnej części Moog St.Granat


Kliknij, aby powiększyć.The Triangle, Algonquin - na obu zamkniętych drogach, obok dźwigów
Granaty można kupić w sklepach z bronią za $1 000 lub u Little Jacoba za $700
Meadows Park - w fontannie The Monglobe (fontanna z rzeźbą w kształcie globusa znajdująca w samym środku parku)
Happiness Island - przed wejściem do Statue of Happiness_________________


Wlasciciel serwera https://ptg-rp.pl/index.php oraz były Mod-Team Gtao.pl
Ostatnio zmieniony przez The Psychol 2015-02-11, 18:46, w całości zmieniany 7 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 

Madd 

Informacje
Nick w MP: Madd
Wiek: 23
Na forum: 2072 dni
Posty: 794
Piwa: 1785
Respekt: 524,3
Respekt: 524,3

Wysłany: 2015-02-11, 13:23   Stacje Radiowe w Grand Theft Auto IV


Electro-Choc


Kliknij, aby powiększyć.


Electro-Choc – stacja radiowa w Grand Theft Auto IV i Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City. Nadaje muzykę electro-house i post punk. W Grand Theft Auto IV prowadzi ją legendarny DJ Francois K. Drugi epizod dostępny do pobrania od Rockstara, czyli The Ballad of Gay Tony, przedstawia nam tę stację z nowym repertuarem utworów i nowym DJ-em - grupą Crookers, która zastąpiła Francoisa K. Electro-Choc jest stacją niekomercyjną, grającą muzykę non-stop jak np. MSX FM czy Rise FM w GTA III. Stację słychać m.in. w kryjówce Niko Bellica w Algonquin, a w Grand Theft Auto: Ballad of Gay Tony - w klubie Maisonette 9, gdzie na żywo nadaje ją Crookers.Lista utworów
DJ: Francois K, w rzeczywistości Francois Kevorkian, był popularnym DJ-em na klubowej scenie Nowego Jorku od roku 1977 aż do dni dzisiejszych. Podczas szczytu swojej kariery, około roku 1982, prowadził sławne nowojorskie kluby jak Paradise Garage i Studio 54. Z pochodzenia jest Francuzem.

Padded Cell - "Signal Failure" (2005)
Black Devil Disco Club - "The Devil In Us (Dub)" (2006)
One + One - "No Pressure (Deadmau5 remix)" (2007)
Alex Gopher - "Brain Leech (Bugged Mind remix)" (2006)
K.I.M. - "B.T.T.T.T.R.Y. (Bag Raiders remix)" (2007)
Simian Mobile Disco - "Tits and Acid" (2006)
Nitzer Ebb - "Let Your Body Learn" (1986)
Kavinsky - "Testarossa Autodrive (SebastiAn remix)" (2007)
Chris Lake vs. Deadmau5 - "I Thought Inside Out (Original Mix)" (2007)
Boys Noize - "& Down" (2007)
Justice - "Waters of Nazareth" (2005)
Killing Joke - "Turn to Red" (1979)
Playgroup - "Make It Happen (Instrumental)" (2000)
Liquid Liquid - "Optimo" (1983)Fusion FM


Kliknij, aby powiększyć.


Fusion FM – stacja radiowa występująca w Grand Theft Auto IV nadająca muzykę z pogranicza fusion-jazzu i funku. Jej DJ-em jest muzyk i kompozytor Roy Ayers.

Jest to pierwsza stacja radiowa w serii GTA, w której został umieszczony utwór wykonany przez Polaka - "Pokusa" Aleksandra Maliszewskiego. Jest także pierwszą stacją radiową w historii Grand Theft Auto (wraz z Jazz Nation Radio 108.5) nadająca muzykę jazzową.


Lista utworówDavid McCallum - "The Edge" (1967)
Gong - "Heavy Tune" (1978)
Roy Ayers - "Funk in the Hole" (2005)
David Axelrod - "Holy Thursday" (1968)
Grover Washington Jr. - "Knucklehead" (1975)
Aleksander Maliszewski - "Pokusa"
Ryo Kawasaki - "Raisins" (1976)
Marc Moulin - "Stomp" (1974)
Billy Cobham - "Stratus" (1973)
Tom Scott & The L.A. Express - "Sneakin' in the Back" (1974)IF99


Kliknij, aby powiększyć.


IF99 (skrót od International Funk 99) – stacja radiowa w Grand Theft Auto IV. Prowadzącym stację jest Femi Kuti, możemy też tam usłyszeć jego utwór "Truth Don Die". Stacja jest odtwarzana w kryjówce w Bohan. Podczas słuchania IF99 możemy usłyszeć reklamę owej stacji, w której jest mowa o tym, że IF99 jest Domem klasycznego Funk'u i Afrobeat.

DJ-em stacji jest Femi Kuti, najstarszy syn piosenkarki Feli Kuti, który zyskał rozgłos przez rozwinięcie Afrobeat'u w latach 70-tych. Utwory obojga możemy usłyszeć na antenie, a piosenka Femiego jest jedyną powstałą po latach 70. Femi Kuti zaczął karierę w 1989, a krótko po udziale przy tworzeniu GTA IV wydał nowy album zatytułowany "Day by Day".


Lista utworówFela Kuti - "Sorrow, Tears & Blood" (1977)
Femi Kuti - "Truth Don Die" (1998)
Fela Kuti - "Zombie" (1977)
Lonnie Liston Smith - "A Chance for Peace" (1975)
War - "Galaxy" (1977)
The O'Jays - "Give the Pepole What They Want" (1975)
Gil Scott-Heron - "Home Is Where the Hatred Is" (1971)
The Meters - "Just Kissed My Baby" (1974)
Mandrill - "Livin' It Up" (1975)
Manu Dibango - "New Bell" (1972)
Creative Source - "Who Is He And What Is He To You" (1974)
Hummingbird - "You Can't Hide Love" (1977)Independence FM


Kliknij, aby powiększyć.


Independence FM – stacja radiowa występująca w Grand Theft Auto IV (tylko wersja PC) i Grand Theft Auto: Chinatown Wars (tylko wersja na iPhone OS). Pełni tę samą rolę co odtwarzacze MP3 w uniwersum 3D. Nowością w serii jest fakt, że pomiędzy utworami można usłyszeć DJ-a Gary'ego Sheena, którego komentarze i wypowiedzi przeplatają się między muzyką.


Grand Theft Auto IV


Pliki lub skróty do plików MP3 lub WMA należy umieścić w folderze (ścieżka domyślna) Moje Dokumenty/Rockstar Games/GTA IV/User Music. Pliki nie mogą posiadać zabezpieczeń DRM - gra takowe wykrywa i nie bierze ich pod uwagę podczas tworzenia playlisty.


Integrity 2.0


Kliknij, aby powiększyć.


Integrity 2.0 – stacja radiowa występująca w Grand Theft Auto IV i Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City. Nie jest emitowana na niej muzyka, lecz rozmowy prowadzącego, Lazlowa, z gośćmi i słuchaczami. W przeciwieństwie do innych stacji radiowych, nie zawsze jest dostępna od początku gry. W GTA IV Integrity 2.0 wchodzi na eter, gdy zostanie odblokowane Algonquin.


Jazz Nation Radio 108.5


Kliknij, aby powiększyć.


Jazz Nation Radio 108.5 - stacja radiowa w Grand Theft Auto IV nadająca klasyczny jazz. Prowadzi ją muzyk jazzowy Roy Haynes. JNR 108.5 wraz ze stacją Fusion FM są pierwszymi pełno-jazzowymi stacjami w serii gier Grand Theft Auto. W Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned i Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony stacje Jazz Nation Radio 108.5, Fusion FM i The Journey, zostają zastąpione przez jedną stację, Self-Actualization FM.


Lista utworówCount Basie - "April in Paris" (1955)
Chet Baker - "Let's Get Lost" (1964)
John Coltrane - "Giant Steps" (1960)
Art Blakey & The Jazz Messengers - "Moanin' " (1958)
Miles Davis - "Move" (1958)
Charlie Parker - "Night and Day" (1957)
Roy Haynes - "Snap Crackle" (1962)
Sonny Rollins - "St. Thomas" (1956)
Dizzy Gillespie - "Whisper Not (Big Band)" (1957)
Duke Ellington - "Take The 'A' Train" (1941)Ciekawostki


Jeśli włączymy tę stację radiową w obecności: Jimmy'ego Pegorino, Phila Bella lub Raya Boccino w samochodzie, oni skomentują lub odpowiedzą ci pozytywnie, co może oznaczać że to ich ulubiona stacja (podobnie dzieje się w przypadku Fusion FM)
Plik "American.gxt" w dodatku The Lost and Damned zawiera nazwę utworu, który jest standardem klasycznego jazzu - "Fine and Mellow", utwór ten napisał Billie Holiday w roku 1939. Może to oznaczać, że piosenka ta była planowana, ale ostatecznie (możliwe, że przez pomyłkę) jej nie dodano. Można to naprawić przez "pobieralną" wersję The Lost and Damned lub łatki.
Billboard reklamowy stacji JNR 108.5 zawiera hasło "The end of the dial" - "Koniec pasma", co nie jest prawdą, ponieważ istnieje stacja o wyższej częstotliwości - K109 The Studio.


K109 The Studio


Kliknij, aby powiększyć.


K109 The Studio – stacja radiowa występująca w Grand Theft Auto IV i Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City, grająca muzykę disco. Prowadzi ją Karl Lagerfeld. Stacja jest odtwarzana w klubie Tony'ego Prince'a — Hercules, może to być także jego ulubiona stacja, ponieważ zawsze jest odtwarzana po wejściu do jego Schaftera.


Lista utworówElectric Funk - "On a Journey" (1982)
Don Ray - "Standing in the Rain" (1978)
Cerrone - "Supernature" (1977)
Peter Brown - "Burning Love Breakdown" (1977)
Tamiko Jones - "Can't Live Without Your Love" (1979)
Gino Soccio - "Dancer" (1979)
Suzy Q - "Get On Up and Do It Again" (1981)
Rainbow Brown - "Till You Surrender" (1981)
Harry Thumann - "Underwater" (1979)
Skatt Brothers - "Walk the Night" (1980)Liberty City Hardcore


Kliknij, aby powiększyć.


Liberty City Hardcore (w skrócie L.C.H.C) – stacja radiowa występująca w Grand Theft Auto IV i Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City. Skupia się na ciężkim brzmieniu (z ang. Hardcore). W danej stacji możemy usłyszeć głównie utwory produkcji amerykańskiej. DJ-em w tej stacji jest Jimmy Gestapo w GTA IV i Max Cavalera w Episodes from Liberty City. Stacja jest odtwarzana w obu kryjówkach w Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned


Lista utworówMurphy's Law - A Day In The Life
Maximum Penalty - All Your Boyz
Underdog - Back To Back
Leeway - Enforcer
Sick Of It All - Injustice System
Cro-Mags - It's The Limit
Sheer Terror - Just Can't Hate Enough
Bad Brains - Right Brigade
Killing Time - Tell Tale
Agnostic Front - Victim In PainLiberty Rock Radio


Kliknij, aby powiększyć.


Liberty Rock Radio – stacja radiowa występująca w Grand Theft Auto IV i Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City. Skupia się ona głównie na muzyce rockowej lat 70. i 80. Jest odtwarzana w kryjówce w Broker.


Lista utworówThe Smashing Pumpkins – "1979"
Godley & Creme – "Cry"
The Sisters of Mercy – "Dominion/Mother Russia"
Stevie Nicks – "Edge of Seventeen"
Electric Light Orchestra – "Evil Woman"
David Bowie – "Fascination"
Hello – "New York Groove"
Black Sabbath – "Heaven and Hell"
Bob Seger & the Silver Bullet Band – "Her Strut"
The Stooges – "I Wanna Be Your Dog"
Genesis – "Mama"
Q Lazzarus – "Goodbye Horses"
Queen – "One Vision"
The Black Crowes – "Remedy"
Joe Walsh – "Rocky Mountain Way"
Heart – "Straight On"
Steve Marriott's All Stars – "Cocaine"
Thin Lizzy – "Jailbreak"
The Who – "The Seeker"
Elton John – "Street Kids"
ZZ Top – "Thug"
R.E.M. – "Turn You Inside-Out"Massive B Soundsystem


Kliknij, aby powiększyć.


Massive B Soundsystem – stacja radiowa występująca w Grand Theft Auto IV. Stacja ta nadaję muzykę Reggae. DJ-em w tej stacji jest Bobby Konders.


Lista utworówBurro Banton - Badder Den Dem
Choppa Chop - Set It Off
Mavado - Real McKoy with a Full Clip
Jabba - Raise It Up
Bunji Garlin - Brrrt
Richie Spice - Youth Dem Cold
Chuck Fenda - All About Da Weed
Chezidek - Call Pon Dem
Mavado - Last Night
Spragga Benz - Da Order
Bounty Killer - Bullet Proof Skin
Shaggy - Church Heathen
Munga - No Fraid A
Buju Banton - DriverPublic Liberty Radio


Kliknij, aby powiększyć.


Public Liberty Radio – stacja radiowa występująca w Grand Theft Auto IV, prowadzi rozmowy z słuchaczami poprzez telefon. Siedziba radia znajduje się w Algonquin, w grze będziemy mogli posłuchać trzech audycji: The Seance, Peacemaker i Intelligent Agenda.


Radio Broker


Kliknij, aby powiększyć.


Radio Broker – stacja radiowa występująca w Grand Theft Auto IV i Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City. Nadaje rock alternatywny, stację prowadzi Juliette Lewis.


Lista utworówThe Boggs - Arm In Arm (Shy Child Mix)
Cheeseburger - Cocaine
Get Shakes - Disneyland Pt 1
LCD Soundsystem - Get Innocuous!
The Prairie Cartel - Homicide
Juliette & The Liks - Inside The Cage (David Gilmour Girls Remix)
Unkle feat. The Duke Spirit - Mayday
The Rapture - No Sex For Ben
Tom Vek - One Horse Race
Teenager - Pony
Les Savy Fav - Raging In The Plague End
White Light Parade - Riot In The City
Deluka - Sleep Is Impossible
The Black Keys - Strange Times
The Pistolas - Take It With A Kiss
Ralph Myerz and the Jack Herren Band - The Teacher
Greenskeepers - Vagabobd
Whitey - Wrap It Up
!! ! - Yadnus (Still Going to the Roadhouse mix)San Juan Sounds


Kliknij, aby powiększyć.


San Juan Sounds – stacja radiowa występująca w Grand Theft Auto IV i Episodes from Liberty City. Nadaje muzykę Latin i Reggaeton. Jest odtwarzana w kryjówce Luisa w Northwood.


Lista utworówCalle 13 - Atrévete-te-te
Daddy Yankee - Impact
Hector El Father - Maldades
Voltio feat. Jowell & Randy - Pónmel
Don Omar - Salio El So
Wisin & Yandel - Sexy Movimiento
Tito el Bambino - Siente El Boom (Remix)
Angel y Khriz - Ven BailalThe Beat 102.7


Kliknij, aby powiększyć.


The Beat 102.7 – stacja radiowa występująca w Grand Theft Auto IV i Episodes from Liberty City. Nadaje ona współczesny hip-hop.


Lista utworówDJ Green Lantern

Styles P - "What's the Problem"
Uncle Murda - "Anybody Can Get It"
Qadir - "Nickname"
Busta Rhymes - "Where's My Money"
Maino - "Getaway Driver"
Red Cafe - "Stick'm"
Tru Life - "Wet 'Em Up"
Johnny Polygon - "Price on Your Head"
DJ Mister Cee

Swizz Beatz - "Top Down"
Nas - "War Is Necessary"
Kanye West feat. Dwele - "Flashing Lights"
Joell Ortiz feat. Jadakiss & Saigon - "Hip Hop (Remix)"
Fat Joe feat. Lil Wayne - "Crackhouse"
Mobb Deep feat. Havoc & Prodigy from H.N.I.C. Part 2 Sessions - "Dirty New Yorker D"
Ghostface Killah feat. Kid Capri - "We Celebrate"
Styles P feat. Sheek Louch & Jadakiss - "Blow Your Mind (Remix)"
Papoose - "Stylin'"The Classics


Kliknij, aby powiększyć.


[size=14][center]The Classics (lub też The Classics 104.1) – stacja radiowa w Grand Theft Auto IV; prowadzi ją DJ Premier. Jest jedną z dwóch hip-hopowych stacji w Liberty City. W opozycji do stacji The Beat 102.7 (nowoczesny hip-hop), The Classics zawiera oldschoolowy Hip-hop i rap od późnych lat 80. do połowy 90.

Lista utworówGroup Home - "Supa Star" (1994)
Brand Nubian - "All for one" (1990)
Special Ed - "I Got it Made" (1989)
Jeru the Damaja - "D. Original" (1994)
Marley Marl feat. Craig G - "Droppin' Science" (1988)
MC Lyte - "Cha Cha Cha" (1989)
Audio 2 - "Top Billin' " (1987)
Stetsasonic - "Go Stetsa" (1986)
T La Rock & Jazzy Jay - "It's Yours" (1984)
Gang Starr - "Who's Gonna Take the Weight?" (1990)
Main Source feat. Nas, Joe Fatal & Akinyele - "Live at the Barbeque" (1991)The Journey


Kliknij, aby powiększyć.


The Journey – stacja radiowa, występująca w Grand Theft Auto IV. Nadaje muzykę ambient i chillout. Jej odpowiednikiem w Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City jest Self-Actualization FM.


Lista utworówGlobal Communication - "5:23"
Terry Riley - "A Rainbow in Curved Air"
Steve Roach - "Arrival"
Michael Shrieve - "Communique 'Approach Spiral'"
Jean Michel Jarre - "Oxygène, Pt 4"
Philip Glass - "Pruit Igoe"
Tangerine Dream - "Remote Viewing"
Aphex Twin - "Selected Ambient Works Vol. 2 CD2 TRK5"
Ray Lynch - "The Oh of Pleasure"The Vibe 98.8


Kliknij, aby powiększyć.


The Vibe 98.8 – stacja radiowa w Grand Theft Auto IV. W Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City zostaje zastąpiona przez stację Vice City FM, która nadaje pop i rock lat 80. zamiast R&B.


Lista utworówNe-Yo - "Because of You" (2007)
R. Kelly - "Bump n' Grind" (1993)
Mtume - "C.O.D. (I'll Deliver)" (1984)
Alexander O'Neal - "Criticize" (1987)
RAMP - "Daylight" (1977)
The Isley Brothers - "Footsteps in the Dark" (1977)
Jodeci - "Freek'n You" (1995)
Lloyd - "Get It Shawty" (2007)
Jill Scott - "Golden" (2004)
Loose Ends - "Hangin' on a String (Contemplating)" (1985)
Freddie Jackson - "Have You Ever Love Somebody" (1986)
Dru Hill - "In My Bed (So So Def remix)" (1996)
Marvin Gaye - "Inner City Blues (Make Me Wanna Holler)" (1971)
Minnie Riperton - "Inside My Love" (1975)
Barry White - "It's Only Love Doing its Thing" (1978)
C.J. - "I Want You" (2008)
The SOS Band - "Just Be Good to Me" (1983)
Ginuwine - "Pony" (1996)
Raheem DeVaughn - "You" (2005)Usunięty utwórCassie - "Me & U" (2005) (widnieje w pliku american.gxt)
Ciekawostki


Jest ulubioną stacją Romana Bellica i Kate McReary (jeśli w ich obecności włączymy tą stację, odpowiedzą nam pozytywnie).
Bernie Crane nuci "Golden" w swoim Infernusie, co możemy usłyszeć w The Lost and Damned.
Dwayne Forge słucha utworu "Footsteps in the Dark" w cut-scence misji Undress to Kill.
"I Want You" jest częścią soundtracku z GTA IV dostępnej na platformie iTunes.


Tuff Gong Radio


Kliknij, aby powiększyć.


Tuff Gong Radio – jedna ze stacji radiowych występujących w Grand Theft Auto IV. Stacja ta skupia się na utworach związanych z twórczością Boba Marleya. Znajdziemy jak zarówno utwory solowe muzyka, wykonania z grupą The Wailers oraz piosenki Stephena oraz Damiana Marleya, synów sławnego muzyka. Nazwa "Tuff Gong" pochodzi od pseudonimu Boba Marleya. DJ-em w tej stacji jest Carl Bradshaw. W dodatkach do gry stacja jest wyparta przez RamJam FM.


Lista utworówStephen Marley - Chase Dem
Bob Marley & The Wailers - Concrete Jungle
Bob Marley & The Wailers - Pimper's Paradise
Bob Marley & The Wailers - Rat Race
Bob Marley & The Wailers - Rebel Music (3 O'Clock Roadblock)
Bob Marley & The Wailers - Satisfy My Soul
Bob Marley & The Wailers - So Much Trouble In The World
Bob Marley & The Wailers and Damian Marley - Stand up Jamrock
Bob Marley & The Wailers - Wake Up & Live (Parts 1 & 2)Vladivostok FM


Kliknij, aby powiększyć.


Vladivostok FM – stacja radiowa w Grand Theft Auto IV i Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City. Nazwa radia pochodzi od nazwy Władywostoku - miasta leżącego w południowo-wschodniej Rosji, znanego z tego, że jest ostatnim punktem na trasie Kolei Transsyberyjskiej.

W Grand Theft Auto IV stacja ta nadaje muzykę wschodnioeuropejską, didżejką w radiu jest Ruslana. W dodatku The Ballad of Gay Tony, zostały zmienione rodzaje muzyki nadawanej w radiu (teraz radio nadaje muzykę klubową) i DJ (teraz jest nim DJ Paul).


Lista utworówGruppa Kino - Gruppa Krovi
Marakesh - Zhdat
Zvery - Kvartira
Seryoga - King Ring
Seryoga - Liberty City: The Invasion
Splin - Liniya Zhizni
Basta - Mama
Leningrad - Nikogo ne Zhalko
Ranetki - O Tebe
Dolphin - RAP
Gluk'Oza - Schweine
Ruslana - Wild Dances (Ukranian FM Version)
Oleg Kvasha - Zelenoglazoe Taksi (Club Remix)Ciekawostki


Do radiostacji dodzwania się Polka Krystyna mówiąca: Ja uwielbiam tę radiostację! Vladivostok FM!
Podczas misji The Cousins Bellic, jeśli nie pominiemy cutscenki, w Roman's Taxi będziemy mogli usłyszeć piosenkę Gluk'Oza - Schweine, zaś jeśli to zrobimy, będzie to losowa piosenka z Vladivostok FM.


WKTT Talk Radio


Kliknij, aby powiększyć.


WKTT Talk Radio – stacja radiowa występująca w Grand Theft Auto IV, Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned i Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony. Jak sama nazwa wskazuje, prowadzi rozmowy z słuchaczami. Stację prowadzą Jim Fagan i Richard Bastion. Repertuar dzieli się na trzy audycje: "Just or Unjust", "Richard Bastion Show" oraz "Fizz!". W epizodach dodano nową audycję o nazwie "The Martin Serious Show".


_________________


Wlasciciel serwera https://ptg-rp.pl/index.php oraz były Mod-Team Gtao.pl
Ostatnio zmieniony przez Iggy 2015-02-11, 13:29, w całości zmieniany 3 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tagi: grand :: theft :: auto
AnonymousDołaczył: Wczoraj 0:00
Posty: 1
Skad: google.com


Anonymous Koniecznie zajrzyj na:Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wersja do druku

Skocz do:  


phpBB by Przemo modified by xXx 2003-2016

Template GTAONLINE created by gtaonline.plStrona wygenerowana w 2,01 sekund. Zapytań do SQL: 24