Zaloguj się by uzyskać pełen dostęp. Nie masz jeszcze konta? Założ je już teraz w kilka sekund.
Wysłany: 2018-04-19, 21:01

Aidenos

Uczeń LUA

Na forum: 850 dni
Nick w MP: Hatsumaro

Piwa: 13

Respekt: 35,3

Witam jestem w trakcie tworzenia z ekipą serwera RP, który będzie strikte ulokowany w małych miasteczkach typu FC i okoliczne wioski.

Będzie oczywiście kilka prac dorywczych i z czasem jak będzie fajna grywalność to frakcje.

Serwer ma być odwzorowaniem amerykańskich farm i małych miasteczek i prace dorywcze jak i budowane obiekty też będą się opierać o tą tematykę.

Zarówno pojazdy jak i postaci będą w klimatach "farmerskich" nie będzie takich pojazdów jak infernus i inne tego typu sportowe samochody.

Na serwerze chciałbym stworzyć klimat, aby każdy nowy gracz poznał co to jest RP z prawdziwego zdarzenia, poznawał w grze nowych znajomych wspólnie spędzał czas w barach, a nie tylko zmulać w pracach po to by uzbierać na samochód itp.
Po prostu brał czynny udział w życiu społeczności serwera.

Jak sądzicie, czy taki serwer ma szansę się przebić pomiędzy tymi kilkoma serwerami na platformie SAMP?

Postaw piwo autorowi tego posta

Wysłany: 2018-11-08, 19:41

kowalim

Na forum: 181 dni
Nick w MP: Kowalim

Piwa: 2

Respekt: 50

"Aidenos" napisał/a:

Witam jestem w trakcie tworzenia z ekipą serwera RP, który będzie strikte ulokowany w małych miasteczkach typu FC i okoliczne wioski.

Będzie oczywiście kilka prac dorywczych i z czasem jak będzie fajna grywalność to frakcje.

Serwer ma być odwzorowaniem amerykańskich farm i małych miasteczek i prace dorywcze jak i budowane obiekty też będą się opierać o tą tematykę.

Zarówno pojazdy jak i postaci będą w klimatach "farmerskich" nie będzie takich pojazdów jak infernus i inne tego typu sportowe samochody.

Na serwerze chciałbym stworzyć klimat, aby każdy nowy gracz poznał co to jest RP z prawdziwego zdarzenia, poznawał w grze nowych znajomych wspólnie spędzał czas w barach, a nie tylko zmulać w pracach po to by uzbierać na samochód itp.
Po prostu brał czynny udział w życiu społeczności serwera.

Jak sądzicie, czy taki serwer ma szansę się przebić pomiędzy tymi kilkoma serwerami na platformie SAMP?

Według mnie jest to bardzo fajny pomysł :D jakby brakowało ci tam jakieś osoby do pomocy jestem chętny! robiłem własne serwery może coś tam u was pomogę

Wysłany: 2019-01-17, 21:37

spike12196

Na forum: 3386 dni
Nick w MP: Jack Sand

Respekt: 50

Może to wypalić zależy jak chcecie przenieść rozgrywkę, czy na pracę dorywcze czy nawalanie 30min w biznesie :D . Bo już mało kogo to kręci.

Podpis

Wysłany: 2019-02-03, 01:31

TheRock

Na forum: 2314 dni
Nick w MP: rockens

Piwa: 46

Respekt: 60

Imo spoko, jeśli już miałbym grać na rp, to chciałbym zaczynać od małych miejscowości, wsi, a co za tym idzie małym wyborze pracy, ewentualnie później, z czasem, przenosiny do większego miasta, ale tutaj potrzeba by było już nieco więcej graczy niż 20, żeby miało to rece i nogi

Tagi: serwer :: roleplay :: małych :: miasteczkach
Anonymous

Na forum: 245 dni

Anonymous Koniecznie zajrzyj na:

Odpowiedz do tematu